تولد سوباسا

778
هواداران سوباسا 43 دنبال‌ کننده

قاسم لاورمن

5 ماه پیش
دیبا و هایاتا هنوز توی خط داستانی اصلی نیومدن. سانایی توی آخرین مانگا یعنی رایزینگ سان، تازه حامله ست.
هواداران سوباسا خیلی دوست دارم دیبا و هایاتا زود تر وارد خط داستانی بشه از یه طرفم دوست ندارم سوباسا پیر شه و از فوتبال کناره گیری کنه همون تا ۳۰ سالگیش نوشته شده کافیه دیگه سنش بالاتر نره .

قاسم لاورمن

5 ماه پیش
نویسندش از این تک قسمتی های رؤیایی بعضی اوقات می نویسه. مثلأ چند سال پیش یه مانگا تک قسمتی نوشت که توی دوره دبستان سوباسا، وقتی با تارو و واکی قهرمان شد، بعد از رفتن تارو و واکی، برای اینکه سوباسا رو از ناراحتی در بیارن یه مسابقه ترتیب دادن و دو تا تیم منتخب از بازیکنای تیم های مختلف مقابل هم بازی کردن و تارو و واکی هم اون روز برمیگردن و توی مسابقه بازی میکنن و دوباره میرن. توی خط داستانی واقعیش همچین چیزی نیست ولی نویسندش از اینجور تک قسمتی ها بعضی اوقات می نویسه. ارتباطی با مانگای اصلیش ندارن.
هواداران سوباسا یعنی دیبا و هایاتا ممکنه تو خط داستانی نباشن؟

قاسم لاورمن

6 ماه پیش
نه بابا 38 کجا بود! اینا سال تولد ندارن چون شخصیتهای کارتونی هستن و در طول زمان ازشون استفاده میشه واسه همین سنی براشون تعیین نمیکنن. اگه 38 سالش بود که تا الان از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود
هواداران سوباسا مانگای ۳۰ سالگیش ساخته شده تک قسمته

RyoSaku

6 ماه پیش
38 سالشه درسته؟؟مبارک

قاسم لاورمن

6 ماه پیش
تولدش مبارک

RyoSaku

6 ماه پیش
واااای سوباسا ببینه کیف می کنه
هواداران سوباسا آره عزیزم
filimo
غلامرضا تختی
%94
فیلم غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی محصول سال 1397 است. این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فجر توانست در 10 بخش کاندید سیمرغ شود و در نهایت موفق به دریافت جایزه در بخش بهترین فیلمبرداری، بهترین طراحی صحنه و برنده سوم بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شده است. تهیه کننده این فیلم سعید ملکان است که به همراه بهرام توکلی نویسندگی فیلم را هم به عهده داشتند. فیلم غلامرضا تختی در جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در 7 بخش نامزد شد. زندگی غلامرضا تختی فراز و نشیب های فراوانی داشته. غلامرضا تختی برای اولین بار در مسابقات کشتی هلسینکی ۱۹۵۱ مدال نقره و در المپیک ملبورن ۱۹۵۶ مدال طلا می گیرد. در این فیلم از تولد تا مرگ و سه فاز از زندگی اش در مقطع کودکی، نوجوانی و بزرگسالی به نمایش در آمده است.
pixel