در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

پلنگ کشی با سگ گله

82,389
با رفتار شنیع تفنگ به دستان، یک پلنگ بالغ توسط سگ های شکاری از پا در آمد. به گزارش دیده بان حقوق حیوانات این برای برای چندمین بار است که در یک سال گذشته فیلمی که از کشتن پلنگ تهیه شده منتشر می شود. این پلنگ کشان شنیع که توسط سگ های گله انجام شده و برآمده از خصلت عجیب تفنگ به دستان است: کشتن هر آنچه حرکت می کند! اطلاعات بیشتر را در پایگاه خبری دیده بان حقوق حیوانات ببینید: http://arw.ir/?p=52764
مسابقه اعجوبه‌های ایرانی
بدل نباش خودتو نشون بده
شرکت در مسابقه
دیدگاه‌ها
 1. 3 هفته پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 2. 2 ماه پیش
  فروش دنبال کننده! بازدید! لایک! و کامنت انبوه در آپارات به همراه تست! برای سفارش به اینستاگرام یا تلگرام ما پیام بفرستید Telegram PV:@aparatchi_pv - Telegram Channel:@ir_aparatchi
 3. 8 ماه پیش
  ای کاش ما ایرانی ها یکم از هندی ها یاد میگرفتیم. اون ها برای نجات گونه های درخطر و کمیابشون تلاش زیادی میکنن و نتایجش رو هم داریم میبینیم. به عنوان مثال جمعیت شیرهای آسیایی روز به روز در حال افزایشه. اما متاسفانه تو کشور ما ... در ضمن آقای مجتبی، جان یک حیوان وحشی که فقط براساس طبیعتش رفتار میکنه از جان همه ی انسان نماهای جنایتکار دنیا با ارزش تره. اولی وجودش برای توازن طبیعت لازمه و دومی آفت خطرناکی برای سیاره زمینه.
 4. 8 ماه پیش
  توحش انسان به جایی رسیده که فقط برای لذت بردن خودش، شانس یکبار زندگی کردن رو از بقیه ی موجودات میگیره. واقعا دیوید اتنبرو حق داره که انسان تاعون زمین بدونه. متاسفانه بعضی از آدم ها حتی از تاعون هم به مراتب بدترن. اگه فقط یک ذره انسان باشی و یک لحظه خودت رو جای اون حیوون بی پناه بذاری، هرگز دست به این جنایت نمیزنی.
 5. وقتی چنین چیزی را. می بینم یا میشنوم. خجالت می کشم بگم تو ایران هستم با مردمانی که. درک نکردن. که این حیوان چه قدر باارزش هست. روزی باید. فقط. اسمی از پلنگ یا دیگر حیوانهای اصیل ایرانی باشه. نه خود ان حیوان. امیدوار هستم. تا. نسل پلنگ دوچار. ببر وشیر. پارسی. نشود. فرهنگ. مردمانم. تعغیر کند. جالب اینجاست که. پلنگ ایرانی. از. پلنگهای هند و افریغا و امریکا. و دیگر جاها بزرگتر هست.
 6. 1 سال پیش
  نمیدونم به ایرانیا چی بگم!!من خجالت میکشم از این کارا
 7. 1 سال پیش
  لعنت به قبر پدرو مادرتون
 8. 2 سال پیش
  آفرین به این کاربران فهیم که جان یک حیوان وحشی عزیزتر و ارزشمند تر از جان ده ها انسان است
 9. 2 سال پیش
  اشغال عوضی دولت ما هم که هیچ کاری نمیکنه فقط حرف میمون های اشغال
 10. 2 سال پیش
  کس ننشون