مشاهده پرندگان نورانی ناشناخته هنگام دفن شبانه یک شهید

675
ارتباط با ارواح ghosts.ir 503 دنبال‌ کننده
675 بازدید
اشتراک گذاری

Infinitudeee

1 هفته پیش
برادرم، من خودم از ۱۰ سالگی کفتر داشتم، تو تهران و در شهر ما اصفهان خیلی ها در تابستان که هوا گرمه، کفترهاشون رو آروم آروم شبها از لونه بیرون میکنند تا چشمشون عادت کنه، و بعد از یک ماه با کمک پروژکتور پروازشون میدن، من خودم با چشمام دیدم که کفترها شبها هم میپرن، شما پریدن کبوتر رو در شب باور نمیکنی ولی موجودات عجیب و غریب رو باور میکنی!؟ شما که میگین کفترها دم دمای غروب نمیتونن ببینن برای اینه که تازه داره تاریک میشه و چشم ها هنوز عادت نکرده، مثل انسان که اول در تاریکی نمیبینه ولی بعد از چند دقیقه چشمها عادت میکنه، خلاصه امیدوارم خداوند ما رو به راه راست هدایت کنه .

Infinitudeee

1 هفته پیش
کسی منکر این نیست که شهیدان واقعی درجات بالایی در پیشگاه الله دارن، ولی اینکه خداوند بیاد قوانین رو بشکنه بخاطر یک شهید! این انصاف نیست، خلاصه این کلیپ برای فریب مردم ساخته شده، و من تردیدی ندارم که دست حکومت ها در این کارها است، هر حکومت فاشیستی و ظالمی با خرافات چشم و گوش مردم خودش رو میبنده تا به اهداف پلید خودش برسه
ارتباط با ارواح ghosts.ir شما در زمینه متافیزیک تحقیقی نداشته اید . یا خیلی کم و فقط از روی کنجکاوی بوده است . من صحت کلیپ را تایید نمی کنم ولی احتمال روی دادن مسائل متافیزیکی هست و ربطی به حکومتها ندارد . حکومتها زاییده فرهنگ ملتها هستند . و از آسمان بروی زمین نیامده اند .

Infinitudeee

1 هفته پیش
عزیز دلم، چرا نسنجیده عمل میکنی؟ اینا کفتر سفید معمولی هستند، کفتر سفید معمولی که یادشون دادند که شبها پرواز کنند، زیرشون هم پروژکتور روشنه ، خداوکیلی یکم فکر کنید،
ارتباط با ارواح ghosts.ir سلام بجز خفاشها و جغدها هیچ پرنده دیگری قادر به دیدن در تاریکی نیست . در غروب هم دیگر دید خوبی ندارند چه رسد به تاریکی . گمانم تاکنون با پرندگان سرو کاری نداشتید؟
pixel