یک قرار عاشقانه ۲ : دیدار بی پایان

178,388
آیتار 1.4 هزار دنبال‌ کننده

جایی برای صحبت از مهجور ترین بخش زندگی امروز بشر ؛ عشق

آیتار 1.4 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

u_6964997

1 ماه پیش
کلیپ زیبایی بود . من بیش از ده دفعه نگاه کردم . چند نکته بنظرم آمد :1 - دختره بنظر خیلی با شخصیت می آمد 2 - پسره هم بنظر آدم بسیار صادقی بود 3 - دختر گفت : هیچی مون شبیه هم نیست . این البته مطلب مهمی در ازدواج است که شرایط به هم بخوره ولی بنظر من تمام این شرایطی که ما در نظر می گیریم مثل موقعیت اجتماعی و شغل و تحصیل و غیره که بجای خودش درست هم هست ؛ همه اش برای این است که مطمئن شویم زندگی ما می تواند موفق باشد ؛ اما اگر عشق صادقانه باشد و دختر بتواند یقیق کند که این عشق واقعی است بنظرم هیچکدام از شرایط دیگر لازم نیست چرا که تمام آن شرایط برای این بود که زندگی را زیبا و دلنشین و آرامش بخش کند و عشق واقعی همه اینها را به یکباره خواهد آورد .

u_6861057

1 ماه پیش
پسره هم بیکاره دوست نداره دیگه چرا پیله میکنی

نوزده 19

1 ماه پیش
موفق باشی

AMiR

1 ماه پیش
خورشید پشتش به ماست!شما میدانستی؟خورشید پشتش به ماست اگه جلوش روبه ما باشه متین میاد همه کوه درختارو میسوزونه متین پشتش به ماست!ببخشید خورشید!اگه میدانی زمین میچرخه متین؟ متینه که میچرخه ستاره همینجور وایساده!

milad_moloudi

1 ماه پیش
بابام وقتی میخواین اینطور کلیپی بسازین حداقل کاری بکنیین قابل باور باشه داستانتون،این پسره چطوری ۲۴ سالشه اخههههههه،اگه این پسره ۲۴ سالش باشه با این قیافه و... پس منم ۴۵ سالمه

u_6876143

1 ماه پیش
من کاری به این ندارم که این فیلم واقعیه یا ساختگی، فقط میخوام بگم ما کوردها خیلی بدبختیم چون همیشه بیگانه پرست بودیم و هستیم. اونقدری که بقیه ازمون تعریف میکنن که مهمون نوازیم و با معرفت درسته ولی نه برای خودمون برای بیگانه بین خودمون از خوردن خون هم سیر نمیشیم و این بزرگترین مشکل ما کوردهاست. وگرنه کدوم ارتشی در دنیا رو میشناسید که با 12 نفر بتونه یک لشکر 2 هزار نفری رو زمین گیر کنه؟؟؟ چون با هم بد بودیم و هستیم فرزندان این سرزمین باید در سراسر دنیا آواره بشن و لقب حمال بگیرن. خدا سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خودشون تغییر بدن

u_6875225

1 ماه پیش
نمیدونم این داستان واقعی ه یا نه! با وجود اینکه حق را به دختره میدم، مدام برای پسره این جمله تو ذهنم می آمد: ( "هیهات منه الذّله" هرچند اگر عشق باشد)

S.A

1 ماه پیش
باورم نمیشه نت نیست دارم این چرتو پرتا رو میبینم

u_6813932

1 ماه پیش
برا دختره متاسفم

آموزش زنبورداری

1 ماه پیش
یوتیوب . گوگل . مقاله های خارجی . دلم واسشون تنگ شده
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel