پشت پرده برخورد زشت حمید گودرزی با شرکت کننده مسابقه پنج ستاره

63,383

بخش هایی از اجرای حمید گودرزی در مسابقه «پنج ستاره» در فضای مجازی با عنوان بی احترامی و برخورد زشت او با شرکت کننده مسابقه در فضای مجازی به سرعت دست به دست می شود. اتفاقی که واقعیت آن چیز دیگری غیر از تصاویر مقطع و تدوین شده است. واقعیتی غیر از حواشی ایجاد شده و تنها شوخی هایی برای جذابیت بیشتر اجرای مسابقه. برای پیگیری اخبار فرهنگی و هنری می توانید به www.haftnews.ir و یا haftnews@ مراجعه کنید.

هفت نیوز
هفت نیوز 307 دنبال کننده
ترتیب نمایش
سامان عباسی

سامان عباسی

5 ماه پیش
برخورد خیلی خوبی هم بود. شرکت کننده عقده ای و بیسواد. یک دنده و خشک. یعنی مجری حتی هیجان هم نده به برنامه؟؟ الآن شرکت کننده دوس داهر مثل رییس جمهور باهاش برخورد شه؟ آقای گودرزی اتفاقا خیلی مجری خوبی هم هست...
ایمان

ایمان

6 ماه پیش
وایییی من اگه جای حمید گودرزی بودم میزدم این شرکت کننده را
ماکان

ماکان

7 ماه پیش
بچه ها خیلی پرتین ها .... تو باغ نیستین؟ طرف داره شوخی می کنه اون شرکت کننده هم شوخیش رو متوجه شده! البته اگه بتونین دقت کنین -_- اخلاق حمید گودرزی همین شکلیه و جلوی دوربین ظاهرش خوب به نظر نمیرسه همین ... نه اینکه داره توهین میکه -_- حالا خوبه برنامه های مشهور دنیا اساسشون توهین و خورد کردن آبروی طرفه و همه هم میرن یوتیوب دانلودشون کنن و نگاه کنن! بعد اینجا شوخی میشه توهین |: فقط میشه گفت برای سطح تلویزیون شوخی هاش قوی نیست و راحت قابل سوء استفاده قرار گرفتن چهار تا سوء استفاده کنندست.
ماکان

ماکان

7 ماه پیش
یه مقدار شوخی هاش پشت دوربین جدی به نظر میرسه و خب همگی توجه کنین که این ویدیو داره نمی گه حمید گودرزی رفتار بدی داشت، هدف این کلیپ فشا کردن دروغیه که با قطع کردن تیکه ای از جدی بودن و پخش کردنش در فضا مجازی به عنوان های مختلفی مثل: این مردم هر چقدر بزنن تو سرشون بازم حرفی نمی زنن، مجری بی شعوری دیگری از صدا و سیما، برخورد های بد، وحشیانه حمید گودرزی و ... خلاصه در فضای مجازی پخش شده و لازمه این دروغ هم در کنار ده ها هزار دورغ دیگه تکلیفش مشخص بشه. اصلاً یه مستند بسازین دروغگوهای پرطرفدار !
فرانتیک

فرانتیک

7 ماه پیش
واللا من دو سه قسمت بیشتر ندیدم ... فکر می کردم حمید گودرزی مسته!!! هم قیافش هم حرکاتش و هم لحنش... مثلا می خواد صمیمی اجرا کنه؟؟؟ بابا خوب یه کم مسابقات این کشورهای دیگه رو نگاه کنن ببینن چجوریه!!!
mahdidu

mahdidu

8 ماه پیش
نه فقط شوخی کرد
khorshid666

khorshid666

8 ماه پیش
بد نیس. متُدشه
hana

hana

9 ماه پیش
وووا کجای رفتارش بد بود
سید

سید

9 ماه پیش
واقعا که
بهاره

بهاره

9 ماه پیش
بهاره کجاش بی ادبی کرد؟ خیلی هم برخوردش خوب بود و باهاش شوخی می کرد تا استرس نداشته باشه شرکت کننده. هم بازیگریش عالیه هم مجریگریش
نمایش بیشتر دیدگاه ها