متن و حاشیه9؛وقتی برای«نمره» مجبوری به استاد«آیفون»بدی!

4,809
متن و حاشیه به حواشی تحولات دانشگاه می پردازد. در این قسمت به مسئله پایان نامه فروشی و راهزنی علمی می پردازیم و در کنار آن، مسئله داوطلبان علوم پزشکی دانشگاه آزاد مورد توجه قرار گرفته است. البته جذب دانشجوی زوری هم از دیگر بخش های این قسمت از متن و حاشیه است.
متن و حاشیه 490 دنبال کننده

عباس پوریزدان پناه : الکترونیک و روباتیک

1 سال پیش
با عرض سلام خدمت آقای علی رستمی برنامه متن و حاشیه را دیدم جالب بود بعرض میرسانم من با چند نفر صحبت کردم هرسال لیسانسهای بیسوادتری وارد جامع میشوند . مثلا تیم روباتیک دانشگاه ها و آموزشگاه های روباتیک در ایران تا بحال نتوانستند روبات ماشین نما یا انسان نما درست کنند که خودشان برنامه داده باشند چون همه از پکیج یا کیت یا ماژول آردینو استفاده کرده اند .

Toolweb

1 سال پیش
عالی

reza0203

1 سال پیش
آقا به اساتید من بفرمایید من از الان دارم پیاده میروم به راه پیمایی اربعین حضور و غیاب منو موجه کنند منم قول میدم از نذریهای موکب ها براشون بیارم درضمن لطف کنند این تسهیلات مارو زودتر بدهند من تا از مرز خارج نشدم بگیرمش ممنون میشم
filimo
پسرکشی
%80
«پسرکشی» روایتگر داستانی اجتماعی و معمایی به کارگردانی محمد هادی کریمی است. محمد هادی کریمی که پیش از این فیلم های «امشب شب مهتابه»، «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» و «کمدی انسانی» را ساخته در ششمین تجربه کارگردانی این اثر متفاوت را خلق کرده است. ماجراهایی پر از سختی دهه 40 و 70 را روایت میکند و به یک باور غلط که زندگی خانواده ای را برای چند دهه تحت الشعاع قرار میدهد اشاره دارد.
pixel