داغترین های امروز: #جشنواره جهانی فیلم فجر

پاسخ احمدی نژاد به انتقاد جوان بسیجی

9,801

هرکی نظرش با رهبری مخالف باشه باید بره بمیره؟! 7 دی 96- بوشهر

تابان
تابان 19 دنبال کننده
میثم

میثم

1 سال پیش
دو قطبی در کشور نداریم. هرکسی که کارهای مشابه دیگران را انجام دهد با آنهاست. در کشور فقط یک قطب است آنهم رهبر است.
میثم

میثم

1 سال پیش
ما معتقدیم شخص رهبر انسانی عادل، آگاه به زمان و اهل مشورت از خبرگان است. عدالت یعنی گناه نمی کند. شما یک اشتباه از رهبری سراغ داری؟ حتما شنیده اید که علامه حسن زاده دوزانو جلوی رهبر نشسته بودند رهبر می فرمایند این کار را نکنید. آقای حسن زاده جواب می دهند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی کردم.
تابان
تابان ادعای عجیبی میكنید! معصومین فقط چهارده نفر هستن دوست گرامی
Ekran

Ekran

1 سال پیش
الحمد الله دیدیم برادر عزیزش احمدی نژاد اقای بقایی به 15 سال زندان محکوم شد من هر کامنتی بذارم سانسور خواهد شد و شاید تایید نشود. من خودم به آقای احمدی نژاد رای دادم ولی احمدی نژاد رئیس اداره اطلاعات رو برکنار کرد و خودش هم رئیس جمهور بود هم رئیس اداره اطلاعات و ..... که نمیشه بگم چون جزو اخبار محرمانه است و اینجا در حد اندازه این نیست توضیح بدم . پس جمع کنید این چرندیات و حمایت های بی جا و دروغتون رو . اصولگرا و اصلاح طلب همه از احمدی نژاد بدشون اومده ولی شما میتونید خودتون رو گول بزنید. ولی رهبر تا یک جایی صبر داره جای جاش برسه برخورد سختی میکنه که تو تاریخ اسم احمدی نژادتبدیل بشه به یک لکه ننگ و ضد انقلاب(احمدی نژاد شده پسر نوح)
hamed1361t

hamed1361t

1 سال پیش
اقای احمدی نژاد.شما بارها نشان دادید.که بین رهبری و مشایی.مشایی را انتخاب می کنید.این در عمل ثابت شده!بقیه اش بازی با کلمات و ریاکاری حضرتتان است....خدا به فریادت برسد ان دنیا که به اسم رهبری چه خیانت ها کردی و داری می کنی...
تابان
تابان ما كه از احمدی نژاد نه سو استفاده از اسم رهبری دیدیم نه خیانت. كسانی كه صبح تا شب دم از رهبری و ولایت فقیه میزنند و از سوی دیگر فریاد مردم از ظلم و فسادشان به آسمان است را دریابید.
rastinhaghighi

rastinhaghighi

1 سال پیش
مرسی دکتر
از جام شوکران بنوش

از جام شوکران بنوش

1 سال پیش
نمیشه نظر اولمم بزاری
تابان
تابان نظر دیگه ای ثبت نشده. دوباره بنویسید
از جام شوکران بنوش

از جام شوکران بنوش

1 سال پیش
افرین ب احمدی نژاد
sajjad1412020

sajjad1412020

1 سال پیش
خواهشا یه ذره تحقیق.حتی برای چیزی که من نوشتم.هر چی حساب کنی ترازوی دزدی احمدی نژاد با مشایی خیلی سبک تر از دزدی های دولت روحانی و جهانگیری است.این موضوع به کنار.آقا جان مگه رهبر هرچی گفت میشه حق؟من هم قبول دارم که رهبر نائب امام زمانه.ولی معصوم نیست.حاج آقا قرائتی هم چند وقت پیش یه خشونت کوچیکی از خودش نشون داد.که بعد هم پشیمون شد و از کسی که براش عصبانی شده بود درخواست بخشش کرد.معصوم فقط پیامبرا و امامان بودن و خواهند بود.من خودم شعارم اینه که جانم فدای رهبر.ولی نمیشه همه ی حرفاشو کامل کامل حق حق بدونیم.بالاخره انسان هم خطایی ازش بیرون میاد.هیچ کس تو این زمونه کامل نیست.رهبر آینده نگری کرد.آینده نگری.آقاجان آاااااااینددددددده نننننننننگریییییییی.یعنی این که ممکنه اتفاق بیفته ممکنه نه.روی حدس و گمان گفت.شما اگه طرفدار رهبر بودین تو انتخابات به حجت الاسلام رئیسی رأی میدادید نه روحانی.
hadi1373_1396

hadi1373_1396

1 سال پیش
عجب رویی داره
yasserart

yasserart

1 سال پیش
خدا لعنتت کندمشایی و محمودخائن. آرزوی فتنه دوباره و گریه رهبر عزیز و حکیممان را به گور خواهید برد. صفین تکرار نخواهد شد واگر بشود اینبار گردن معاویه و خوارج را خواهیم زد و دست خائنین و وطن فروشان و بدخواهان را خواهیم شکست. ما مطیع امر رهبریم و خواهیم بود چه بمیریم و چه زنده بمانیم از عهدی که با فرزند حسین ع بسته ایم حفاظت خواهیم کرد و برآن پایدار و مستحکم خواهیم ماند. دیگر ایران جایی برای شما خائنین و دشمن دوستان نخواهد داشت. مردم ایران ثابت کرده اند با بصیرت و تعقل و ایمان به خدا از رهبرشان فاصله نخواهند گرفت و این ضمانت پیروزی ماست. باشید و ببینید
تابان
تابان فتنه كسانی هستند كه به بیگانه باج میدهند، حقوق های نجومی میگیرند و در كاخها زندگی میكنند و فقر و تبعیض را به مردم تحمیل میكنند. كسانی كه با روس و انگلیس و آمریكا قهوه میخورند و بر سر حقوق مسلم ملت سازش میكنند.در مقابل اینها چه كار كرده اید تا به حال؟؟؟؟