برش لیزر کاغذ و مقوا

291

چاپ گلاسه ، لمینت کاغذ و در آخر برش لیزر کاغذ و مقوا، ابزاری قوی برای تبلیغات شما می‌باشد. برای سفارش گلاسه و برش لیزر کاغذ از راه‌های ارتباطی زیر اقدام نمائید: (09227135866 تلفن تلگرام جهت ثبت سفارش) (09035679407 تلفن واتس آپ جهت مشاوره) (تلفن تماس: 02187700017) (ایمیل: info@samdhprint.com ) ( سایت: http://www.samdhprint.com/برش-کاغذ-مقوا.html )

u_7206814

1 ماه پیش
مجموعه کاسپین کارتن با بیش از یک دهه سابقه به عنوان یکی از پیشتازان صنعت نوین چاپ در زمینه تولید جعبه فست فود، آبمیوه، بستنی، رستوران و کارتن برای صنایع مختلف کشور ضمن حضور در بازارهای ایران و کشورهای منطقه آدرس سایت: http://www.caspiankarton.ir
filimo
روز بازی - قسمت 1: فوتبال کلاسیک
%94
لوئیز سوارز کودکی بی دردسری را پشت سر نگذاشت. نداشتن پدر و مشکلاتی که مادرش در تأمین معاش خانواده با آن مواجه بود، او را تحت فشار می گذاشت که در فوتبال به موفقیت برسد. لحظه ی کلیدی زندگی او، زمانی بود که در اروگوئه و در نوجوانی با همسر آینده اش، سوفیا، ملاقات کرد. سوارز توضیح می دهد که کمی بعد از این ملاقات، سوفیا ناچار می شود با خانواده اش به بارسلونا نقل مکان کند اما علی رغم فاصله، رابطه ی آنها زنده می ماند. زمانی که بارسا به جذب او علاقه نشان داد، او متوجه شد که حالا می تواند رویای تمام زندگی اش را محقق کند: در بارسلونا و در کنار سوفیا زندگی کند و برای بهترین تیم دنیا به میدان برود.
pixel