رودررو۲۱-سعید قاسمی،از حضور در بوسنی تا زلزله کرمانشاه

105,396
ترتیب نمایش

بهروز

2 سال پیش
اینکه میگن چرا تو بوسنی این کارو کردند ببینم آمریکایی ها که تو لباس محیط زیست جاسوس میفرستند تو لباس خبرنگار جاسوس میفرستند تو لباس un جاسوس میفرستن تو لباس بازرس هسته ای جاسوس میفرستند و... اینا سیاسته ولی سردار ما که میگه مجبور شدن دست به اسلحه ببرند تو لباس حلال احمر بد بوده؟؟؟

سیدمحمدهادی غریبی

2 سال پیش
دم حاج سعید گرم...ای کاش یه بودجه ی خوبی دستش بود،خونه سازی رو با قوت بیشتری انجام میداد

u_5372393

2 سال پیش
شیعه واقعی اینه

اثبات خدا، دین و مذهب خردمندانه

2 سال پیش
با منطق دوستمان، پس هر کس عشق به ولایت داشت مجوز دارد مقابل امر مسقیم ولی فقیه بایستد؟! عشق به ولایت یعنی اطاعت ... نه نافرمانی ... رهبر انقلاب با آوردن استدلال به آقای قاسمی مکرر امر کردند که کار مذکور را انجام دهند و جناب قاسمی هم به عشق ولایت (!) مکرر مخالفت فرمودند!... خداوند بصیرت بدهد و عاقبت همه را ختم به خیر کند!

ایستگاه حکمت Wisdom Station مَحطَّةُ الحِکمَة

2 سال پیش
سلام، قسمت1- ضمن تشکر از زحمات جناب قاسمی، اما واقعا از دیدن یک بخش از این مصاحبه غافل گیر شدم و بر سردار قاسمی تاسف خوردم، وی تصریح می کند رهبر انقلاب به دفتر خود فرموده بودند که «به سردار قاسمی بگویند که فلان کار را انجام دهند (و سکو را جمع کنند؛ اشاره به محلی که رهبر عزیز در زمان زلزله تشریف برده بودند و آقای قاسمی در آن مکان سکو درست کرده بود)» من هم به دفتر گفتم «سلام بنده را به آقا برسانید بگویید جمع نمی کنم» (!) و سپس به طعنه ادامه می دهد: «دنبال خیّرهستم که روکش طلا بگیرم روی آن» و آقای قاسمی بعد از این نافرمانی عجیب و غریب ادامه می دهد: در آخرین دیدار آقا به من گفتند: «آقای قاسمی من گفتم آن را تخریبش کنید، آنها اثرات بد می گذارد، یک چیزی از مقاطع خودش خارج شود دیگر نمی شود برش گرداند آن سکو را برش دار آقای قاسمی!»

ایستگاه حکمت Wisdom Station مَحطَّةُ الحِکمَة

2 سال پیش
قسمت 2- و سپس سردار می گوید: «البته تا همین الان (زمان مصاحبه) به حرف آقا گوش نکردم بر نداشتم» (!؟!) و بعد اقای قاسمی به مجری محترم اشاره می کند که چرا می خندی؟ و ادامه می دهد: «یک جاهایی می شود با آقا کل انداخت (!) و من گفتم آقاجان نمی خواهم، می خواهم باشد برای تاریخ و بعدا یک اتفاقاتی می افتد!» یاد حدیثی افتادم که امام معصوم (ع) برای اثبات دروغ بودن ادعای تشیع برخی، به ایشان امر کردند که داخل تنور آتش بروند و کسی اطاعت نکرد و همانجا بادشان خوابید؛ اقای قاسمی! با شوخی تعریف کردن این ماجرای تلخ، حقیقت عوض نمی شود ولی فقیه زمان، به شما چنین امری کردند، آنهم مستقیم و مکرر که هزاران بار از امر به داخل تنور آتش رفتن آسان تر است و بعد شما در ملاء عام می گویید «گوش نکردم و می شود با آقا کل انداخت؟!!»

ایستگاه حکمت Wisdom Station مَحطَّةُ الحِکمَة

2 سال پیش
قسمت 3- سبحان الله! آقای قاسمی! در حرف زدن آقاجان آقاجان می گویید و برای ایشان بغض می کنید اما در عمل اینطور؟! واقعا دست مریزاد سردار! وقتی مدعیانی مثل شما اینطور امر مستقیم رهبری را زیر پا می گذارید و صریحا می گویید: عمل نمی کنم؛ دیگر چه توقعی از باغی بر نظام (خاتمی) یا احمدی نژاد که به وعده خود به رهبری، برای شرکت نکردن در انتخابات عمل نکرد! تا قبل از دیدن این مصاحبه اینطور مظلومیت رهبری عزیز برایم واضح نشده بود! هر کس به طریقی دل ما می شکند بیگانه جدا دوست جدا می شکند بیگانه اگر می شکند حرفی نیست از دوستبپرسید چرا می شکند.

زنده باد گردان کمیل...

2 سال پیش
واقعا برخی مخاطبین کند ذهن هستند، سردار میگه القاعده اومد با شکل و شمایل ما مشغول جذب شد، در خصوص حرف اقا هم جواب بدی ندادن بیشتر متمایل به عشقشون به ولایت هست تا نافرمانی، اخه اگر حال ندارید مصاحبه را کامل ببینید چرا بیخود نطر میدید؟

chemoein

2 سال پیش
نظرات بقیه هم بذار ، خودسانسوری نکن

amir5125

2 سال پیش
چرا میگه هلال احمر پوشش بوده؟؟؟؟ کم دردسر داریم؟ میخواید هلال احمر هم مثل سپاه بشه؟؟ چرا میگید با القاعده همکاری میکردیم؟؟؟
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel