داغترین‌ها: #آپارات کودک

حفاظ شاخ گوزنی در کرج 09122403540 قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی ،ساخت حفاظ شاخ گوزنی

1,211
حفاظ برتر hefazbartar.com 24 دنبال‌ کننده
1,211 بازدید
اشتراک گذاری
حفاظ برتر با شماره ۰۹۱۲۲۴۰۳۵۴۰ تولید کننده گان حفاظ شاخ گوزنی در کرج با قیمت مناسب در کرج در درب منزل شما . حفظ روی دیوار و انواع محافظ فلزی دیوار مانند حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار در کرج برای شما تولید وبه بهترین شکل ممکن نصب میشود.برترین نرده حفاظ روی دیوار ساختمان را ما با طراحی برای دیوار شما خواهیم ساخت . رنگ کوره ای و جوش co2 از ابتدا در ساخت حفاظ در کار ما بوده ، تلاش ما تولید بهترین حفاظ است.

حفاظ شاخ گوزنی در کرج

1 سال پیش
نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی کرج : برای ساختمان های در حال ساخت . ساختمان های در حال ساخت با رعایت یک سری مسائل میتوانند به سادگی نصب نرده حفاظ خود را به صورت ایمن و استاندارد انجام دهند . هنگامی که ساختمان در حال ساخت به مرحله دیوار کشی رسید ، سازنده میتواند با یک مشاوره رایگان و انتخاب نرده حفاظ شاخ گوزنی خود به سادگی میله های انتظار را برای نصب حفاظ شاخ گوزنی کرج جا گذاری کرده و در پایان وزمان نصب نرده حفاظ با جوش دادن حفاظ به قسمت های از قبل تعبیه شده کار نصب نرده حفاظ را به اتمام برسانند . نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی کرج برای ساختمان های دارای درپوش فلزی (فلاشینگ ) : برای نصب انواع نرده به خصوص نرده حفاظ شاخ گوزنی روی درپوش های فلزی بستگی به ضخامت فلاشینگ دارد . چنانچه که درپوش فلزی از ضخامت 10 میل به بالا برخوردار باشد ،نصب حفاظ شاخ گوزنی روی درپوش فلزی انجام میگیرد . در صورتی که درپوش فلزی روی دیوار کمتر از 10 میل باشد نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی متفاوت خواهد بود . در این موارد خود در پوش توسط پیچ به دیوار متصل شده است ، نصابان نرده حفاظ پیچ های فلاشینگ را باز کرده و در همان محل یک سوراخ به قطر 12 میل و عمق 15 سانت توسط دلر های مخصوص ایجاد شده و بعد حفاظ به این نقطه متصل میشود . در هر 2 متر طول 4 عدد پین به صورت مورب برای نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی در کرج کافی است .

u_4810098

2 سال پیش
حفاظ برتر تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت عالی است ۰۹۱۲۲۴۰۳۵۴۰ ۰۹۱۲۳۴۰۳۵۴۰ ۰۹۱۲۴۴۰۳۵۴۰

Ioxbard

2 سال پیش
شما کارخانه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی دارید ؟ لطفا توضیحاتی در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی و اونواع حفاظ روی دیوار و لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی بگذارید ممنون
pixel