بدونیم بدنیست ۷_آیا بوسیدن ضریحی که از جنس چوب و آهن است شرک نیست؟!

65,018
بدونیم بد نیست! 1.1 هزار دنبال‌ کننده
قبور و ضریح پیامبر گرامی اسلام و ذریه مطهر ایشان و نیز انبیاء و اولیاء الهی برای همه مسلمونا از حرمت بالایی برخورداره. اما آیا ما مجاز هستیم که این قبرهای سنگی و بارگاه هایی که بعضا از جنس چوب و آهن هستند ببوسیم و اونهارو با نیت تبرک کردن لمس کنیم؟ آیا این کار بدعت محسوب نمیشه؟ آیا این کار مورد تایید قرآن و اهل بیت (ع) هست؟
بدونیم بد نیست! 1.1 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

کانال اموزش

3 ماه پیش
سلام مطالب درونی شما خوبه ولی سربند هاش بسیار بده خواهشا تعقیر بدین

صالح مدیا - Saleh Media

1 سال پیش
خداوند به شما جزای خیر بدهد ان شاءالله

mjtaba.m3634giml.com

1 سال پیش
خوب جالب جواب خیلی از سوالاتم رو دادید اجرکم عندالله

u_6510241

1 سال پیش
معنای شرک یعنی چی

afagh76

1 سال پیش
الاعمالو بالنیات اینکه شما با چه نیتی ضریحو ببوسین مهمه چه بسا اگه با نیت توجه دیگران سجده کنید به ریا که شرک مخفی هست دچار شدی پس نیته با بوسیدن ضریح ائمه هرانچه که نشانی ازاین بزرگواران و وسایل فیض الهی هستند رو بهشون عشق میورزیم در کل بهتون بگم در بیشتر بوسه ها عشق وجود داره و عشق کاملن با شرکو کفردر تقابله

zendeh667

1 سال پیش
بسم الله الرحمن الرحیم اولا من مرجع تقلید نیستم که فتوا بدم ولی به نظرم مشکلی نداره و اینکه بخواهیم این موضوع رو شرک بدونیم داریم از وهابی ها حمایت میکنیم من به این دوست عزیز پیشنهاد می کنم جا اینکه سوال هاشو ار مردم بپرسه و دو نفر از صراط مستقیم منحرف کنه از مرجع تقلیدش بپرسه و مردم رو از این موضوع آگاه کنه.

احسن الحدیث (ahsanalhadis.com)

1 سال پیش
لعنت الله علی قوم الظالمین هر چیزی که به عنوان خدا مخاطب قرار گیرد شرک است.این چیزی که سالها علمای شیعه در موردش بحث و اثبات کردن.اگه شما به کسی احترام بذاری شرک به خدا محسوب میشه؟

SHINE GOLDEN GATES

1 سال پیش
سلام و عرض ادب لعن و نفرین خداو زمین زمان بر محمد ابن عبدالوهاب بنیان گذار فرقه وهابیت و هابی های ملعون جنایت کار خونخوار کودک کش داعشی ( السلام و علیک یا مولانا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب علیه السلام )

مسافر

1 سال پیش
و لعنة الله علی قوم الظالمین بحق محمد و آل محمد الی یوم القیامة و بعدد فضائل الله متعال
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel