دوربین تقریباً مخفی! -هیلاری کلینتون ملعون در نمایشگاه!

2,596
امید ایران 1 هزار دنبال‌ کننده
2,596 بازدید
اشتراک گذاری
دوربین تقریباً مخفی! -هیلاری کلینتون ملعون در نمایشگاه کتاب تهران 93 ! // اینها گوشه ای از دریای فرهنگ متعفّن نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال ۹۳ ، سال فرهنگ! میباشد... /////// امید ایران \\\\\\\ لطفاً برای انتشار بیشتر، بپسندید و به کانال خود اضافه کنید.
امید ایران 1 هزار دنبال کننده

آرین

6 سال پیش
دوستان عزیز، من خیلی دوستون دارم که منتظر امام زمانید. این نقطه قوت شیعیان است. لکن توصیه می کنم، یه مقدار به کتابهای اصولی اسلام مخصوصاً شیعه که افتخارش داشتن ائمه به عنوان رهبران خود است و داشتن علمای عزیز ادامه دهنده راه نیز از دیگر افتخاراتش است نگاهی بیاندازیم. قطعاً راهگشا خواهد بود. همین شهید مطهری افتخار اسلام و کتابهای ایشان که اسلام ناب را لایه به لایه و با زبان همه فهم معرفی می کند بیاندازیم. نام عالم گرانقدر شیعه و فخر زمان خود و زمانهای بعد را بردم علامه سید عبدالحسین شرف الدین موسوی که در کتاب المراجعات بیان عالم شیعه را به رخ می کشد و توان استدلال شیعه و عقلانیت در آن نمودار است. شیعه مهد دانشمندان است و لذا این ها که نام بردم قطراتی از دریای بی کران معرفت علمای شیعه بودند.

آرین

6 سال پیش
ببینم من که والا دشمن مشمن حالیم نمیشه. شعور سیاسیم اندازه شما دوستان بالا نیست، راستش اصلاً سیاست سرم نمیشه. امّا یه چیز دیگه گیرم ایشون دشمن، مگه نمی شه از دشمن چیز یاد گرفت. اون وقت همون دشمن می ره میشینه قرآن ما رو می خونه. می شینه کتابهای شهید مطهری رو می خونه، می شینه روزه های مجالس ما رو رصد می کنه، می شینه صحبت های اساتید بزرگ مارو بررسی می کنه و گاها اونهارو در کتابهاشون ذکر می کنند به عنوان سند و حتی از این دشمن خودشون چیز یاد می گیرن. شما می گی حرفای طرف رو نشنیده فحش بحش بدیم که چی. بابا طرف داره خط مشی خودش رو تو کتاب بهت نشان می ده. پس اوّل بخونیم بعد اگه حرف نامربوطی زند به قول یکی از ائمه که شک دارم حضرت علی باشند یا نه اگر حرف مفت بود بکوبیمش به دیوار. این جوری که باشه سید عبدالحسین شرف الدین موسوی چطور می تونست شیخ سلیم سنی را بدون خواندن مطالب اهل سنت قانع کند؟؟؟؟؟؟؟؟

سالگرد کربلای 94..1394.03.26

6 سال پیش
یعنی خاک به سرمون شده....
امید ایران دور از جون ... ولی خطوات شیطان داره کار دستمون میده...

آرین

6 سال پیش
راستش دوستمون خیلی سیاسیش کرده. امّا باید بگم که حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه فرمودند: مهم نیست کی میگه، مهم این است که چی میگه!!!!!!!!! دوستان اوّل یه نگاه به متن کتاب و سیلابس اون بندازید بعد نظر بدید....................... آیا فکر نمی کنیم که بابت نوشته هامون هم باید حساب پس بدیدم در دادگاه الهی؟ آیا یک بسیجی به قول شما یک طرفه به قاضی میره؟ این رسم علی و خاندان او نیست.
امید ایران یعنی اگر آمریکا پشت دلارش نوشته ما به خدا اعتقاد داریم و یا اگر اوباما لعنة الله علیه اینو بگه، شما میگی کاری به گویندش نداریم؟!!! این حدیثی شما گفتید، شان داره و برای دشمن استفاده نمیشه... نکنه هنوز قبول ندارید که کلینتون ل ع هم یکی از دشمنان اسلامه؟!!!

لاله سرخ

6 سال پیش
باید دید متن کتاب چیه , با اینحال تیترتون جوری بود که فقط مارو برد بالا بعدم اورد پایین . با اینحال قبول دارم که کتابا خوب نبودن البته میشه با نرفتن حضرت اقا به نمایشگاهم از محتوای نمایشگاه مطلع شد . مراجعه کنید که سایت مشرق نیوز و یا جهان نیوز که از آمار بازدیدهای حضرت اقا از نمایشگاه کتاب مطلع شید . (جالبه)
امید ایران بله... درست میفرمایید... ممنون از لطفتون...

نسیم (چشم انتظار ظهور)

6 سال پیش
لایکــــــــ........ نمی دونم چی بگم.....
امید ایران ممنون از لطفتون...
pixel