کربلا به روایت یزید 9/ بوزینه بازی چیه؟ خرما میخوای یا شمشیر؟

21,795
کاری از یاسر عرب، سید محمد فاطمی و ابراهیم قهوه چی زاده قسمت ششم. حسینِ مناسکی، حسین قاجاری، حسین اسیر در گفتمان اشک و آه، حسینِ به دنبال ایجاد حکومت اسلامی، حسینِ ضد امپریالیسم، حسینِ آماده مذاکره با عمر سعد! (تعبیر رئیس جمهوری در مذاکرات برجام) حسینِ انقلابی و عدالتخواه، حسینی که برای نجات جان خود و خانواده اش به سمت مکه و سپس کوفه حرکت کرد. حسینِ قتیل العبرات، حسینی که شریعتی برایمان ساخت، حسینِ شهید جاوید، حسینِ عرفانی که فقط آرزوی شهادت داشت. حسینِ واقعی کدام است؟
جمهور تی وی 1.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

علی

3 هفته پیش
خسته نباشید و دستمریزاد. این قسمت بسیار عالی بود و برای من ایجاد سوالاتی جدید کرد. ایکاش در پایان برنامه پرسش و پاسخی با حضور مردم داشته باشید

علی

3 هفته پیش
خسته نباشید و دستمریزاد

u_8674154

3 هفته پیش
بسیار عالی. به ویژه این قسمت. انشاا.. خدا توفیق بدهد این تحلیل ها ادامه دار باشد و روی سیره سایر امامان هم کار کنید. تشکر

u_8709123

1 ماه پیش
عمر بن خطاب بن نفیل

u_8817092

1 ماه پیش
فکر نکنی من خیلی سرم میشه من خرسم تو باید تلاش کنی من فقط یاعلی گفتم همین

m.....

1 ماه پیش
عالیییی

mohamadijamal

1 ماه پیش
سلام.راجع ب کلیپ کربالا ب روایت یزید نکته پنهان باخوددارد که هرکسی برای ادای وظیفه ای پا به هست بودن میگذارد و اگر قراربود همه حسین بودند چرا در این زمان و در دنیایی پایینتر از بهشت بسر میبریم؟هر کسی را نمیتوان در هرجایی که دوست دارد به کار بست مثلا استارت در مجموعه موتور سرجای خودش قرار دارد و باقی زیر مجموعه ها تا استارت زده نشده همچنان ساکت نشسته اند و منتظر ادای تکلیف از سوی صاحب استارت است که ما راننده میدانیم و اورینگ ترمز در پوششهای مختلف پنهان است و جایی که لازم باشد اطاعت میکند و بااینکه همه اجزای خودنما هرگز نمیدانند که کل نمایشان به بزرگی عمل او بااون کوچکی و دور از چشم بودن است.

حسین

1 ماه پیش
این قسمت برنامه بسیار جالب و آموزنده است.پیشنهاد میکنم ببینید

u_4274933

1 ماه پیش
حقیقتا شایسته تقدیر هستید تو تموم این 18سال زندگی ایم هیچ جایی اینقدر خوب دست به توضیح و تشریح ماجرای کربلا از آغاز تا فرجام نکرده بود ممنون بابت کار ارزشمندتان.
pixel