در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

خردجنسی6/دکتر اعظم آهنگر/ انقلاب جنسی، جستجوگری جنسی نوجوانان

51,336
مجموعه ی خرد جنسی. فصل توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما. کاری از: یاسر عرب. قسمت ششم ارائه ی دکتر اعظم آهنگر سله بنی، با موضوع نشانه های انقلاب جنسی و ارائه در خصوص جستجوگری جنسی نوجوانان
1 ماه پیش
متفرقه
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  خانم دکتر بحثهایشان را بسیار پخته و خوب پیش می برند. از التقاط با مسائل سیاسی خود داری می کنند و نکات بسیار آموزنده ای دارد. ایشان استاد ما بودند و سالهای 1387 که کسی جرات و جسارت مطرح کردن این موضوعات را نداشت ایشان در کلاسها به بچه ها آموزش می دادند که باید برای بچه هایشان چه کار کنند. جستجوگری جنسی را بشناسند و واکنششان چه باشد و برای ما که بلد نبودیم با بچه ها و همسرمان چطور رفتار کنیم خیلی غنیمت بود. نسبت به سایر افراد که خیلی انتزاعی و غربی حرف می زنند بسیار بومی و مبتنی بر تحقیقات و مستند حرف زدند. لذت بردم. ای کاش بحثهای دیگرشان در مورد مزاحمتهای خیابانی، مدیریت اختلافات خانوادگی، مصائب بیوه گی، بازسازی زندگی پس از طلاق و خیانت همسران هم دعوتشان می کردید. هنوز هم بعد از 10 سال هر وقت مشکلی در زندگی خانوادگی ام پیش می آید اولین کسی که ممکن است به ذهنم برسد و مشورت کنم خانم دکتر است.
 2. 1 ماه پیش
  مص همیشه عالی به کانال منم سربزنید دوستان
 3. 1 ماه پیش
  سرکار خانم آهنگر ، ما اخلاق را داشته ایم و داریم کنارش می زنیم. کاملا درسته اما آن اخلاق نبوده بلکه نیازی در شخص بوده که به درستی پاسخ داده نشده است و در آن حوزه آموزشی وجود نداشته ، بنابراین فرد خود را وارد مسیر دیگری میکند. اخلاقی که شما بیان می کنید، من آن را این گونه تعبیر میکنم: ترس از گناه ، سرکوب نیازها، ترس از قضاوت . اما این ها فرهنگ همان دیدگاه سنتی است که دیگر در جامعه کنونی پاسخگو نیست و افراد سعی در رفع نیاز ها و عدم سرکوب آنها دارند چون جامعه آگاه تر شده نسبت حقوق فردی خود.
 4. 1 ماه پیش
  من صحبت های سرکار خانم آهنگر را با دقت گوش دادم.. متاسفانه صحبت های ایشون دقیقا همان وهم و زندگی خیالی است که ما دهه ها از آن صحبت می کنیم و سعی در گرفتن حق انتخاب از افراد در سبک زندگی داریم و همان باید ها و نبایدهای جبری که ماحصلش خروجی است که در حال حاضر در جامعه شاهد آن هستیم.. کاش به بحران ها و چالش ها ، همان طور که هستند ، نگاه کنیم و اولین واکنش ما پذیرش آنها باشند. من صحبت های آقای دکتر محدثی را نیز بادقت بررسی و تحلیل و گوش دادم..بسیار پخته و عمیق در لایه های مختلف مسایل ورود می کردند و بزرگترین ویژگیهایی که تفکر ایشان در شیوه شناخت به مسائل و همچنین بیان راهکارها داشتند، پذیرش مسایل به همان صورت واقعی آن و به دور از باورهای سنتی و انگاره های مرسوم. سپاس از برنامه ارزشمند شما که به موضوع طرد شده ای پرداختید که زخم بزرگی در جامعه کنونی ماست و آموزش در این حوزه بسیار مغفول هست.
 5. 1 ماه پیش
  ممنون از آپارات
 6. 1 ماه پیش
  موضوعات جنسی بیشتر از اهمیتی که دارند در جوامع غربی تبلیغ میشوند و به همین دلیل چنین موضوعی که تا این حد جدی و حاد نیست به یک مشکل در جوامع مختلف تبدیل شده با کاهش تبلیغات رسانه ها در این موضع تا حد زیادی این مشکل برطرف میشود