داغترین‌ها: #یورو ۲۰۲۰

کلیپ/ استاد رائفی پور- اگه موسوی می اومد

4,767
۲۹ اسفند ۹۷ سخنرانی سناریوی فریب افکار عمومی - مشهد

CRL_Aliakbar

1 ماه پیش
خدا خودش انتخابات خرداد ماه رو بخیر کنه . از نادانی و مقاومت در برابر فهمیدن مردم میترسم

u_8964429

1 ماه پیش
طرفداری نمیکنم و نمیدونم کی خوبه کی بد ولی عقلم و چیزهایی که دیدم و حس کردم میگه دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد به خدای احد و واحد بدی نبود اینقدر مشکل نداشتیم و کارهایی رو که کردبه چشم دیدیم اهای شمایی که میخاستید ازاد باشید و ول وباز بگردید و عقب مونده نباشید و به موسوی و روحانی رای دادید حالتون چطوره پولی هست برای خوش بودنتون

فری

1 ماه پیش
خدای بزرگ پشت و پناه تمام سربازان اسلام و انقلاب. مرگ بر تمام جنایتکاران غربی و سعودی و وحشیهای داعشی و وهابی و تکفیریها.

آپالاگ

1 ماه پیش
روحانی آفساید ترین انسانیه که در زندگیم دیدم. عجیبه مردم ما انقدر راحت هم تو رای دادن بازی داده می شن هم تو رای ندادن، بعدشم فک می کنن خودشون تصمیم گیری کردن.

Pazhoohe

1 ماه پیش
سلام و رحمةالله. من یک سؤال دارم، لطفاً منتشر بفرمایید: آیا در این مملکت قحط الرجال است؟ کابینه‌ی آقای روحانی کابینه‌ی موسوی بود؟ بله. کابینه‌ی آقای رئیسی هم که کابینه‌ی احمدی نژاد بودند. سؤال من اینجاست، چهل سال از انقلاب گذشته، هنوز حضراتی که در دهه‌ی اوّل جمهوری اسلامی مسئولیت داشته‌اند، دلشان می‌خواهد احساس وظیفه کنند بیایند سکان به دست بگیرند. یعنی چهل سال کافی نبود برای تربیت یک نسل جدید برای مدیریت؟ ما نه این‌ها را بخواهیم نه کابینه‌ی کذایی آقای احمدی‌نژاد را چه باید کنیم؟ چرا نیرویی خارج از بازیهای مسخره‌ی سیاسی آقایان وارد صحنه نمی‌شود؟ نه اصلاحی نه اصولی... بلکه انقلابی! ایرانی!

u_6362227

1 ماه پیش
لعنت به آمریکا ولی قبلش لعنت به خائن.اگه من یه دوست خائن و یه دشمن خونی داشته باشم و فقط یک گلوله،اون گلوله رو میزنم به خائن و شانسمون مقابل دشمنم با چنگ و دندون امتحان میکنم.

u_5155552

1 ماه پیش
این دوران ثمره همین جنبش نجس سبز بود.
pixel