ترتیب نمایش

u_2084823

3 هفته پیش
الان ساعت ۴ونیم صبحه و ایام رجب شدیدا اشک می ریزم بر وضعیت کشورمون و تنهایی حضرت آقا و نبود آدم بزرگی مثل حاج قاسم

u_2084823

3 هفته پیش
دوست دارم بدونم کسی همش رو گوش کرده؟ دوست دارم از حضرت آقا بپرسم من چی کار جز انتشار این خیانت بزرگ می تونم بکنم؟!

niusha501

1 ماه پیش
قشنگ معلومه انقد اعصاب ملت خورد شده از دیدن خیانت ها یه نظرم نتونستن بزارن

benyamin.naseri

1 ماه پیش
لعنت بر هرچی خائن وطن فروش، آدم وقتی این حرف هارو میشنوه یاد ترکمنچای و کاپیتولاسیون میافته... و رحمت خداوند بر روح های بیداری مثل آقای نبویان حسن عباسی و حمید رسایی که بر انقلاب و اصل آرمان های امام نه در حرف بلکه در عمل مانده اند....

pouriam

1 ماه پیش
بابا زودتر قسمت بعدی رو بسازید...اینجا که دیگه صدا و سیما نیست.

میثم

1 ماه پیش
چرا دوباره برگشتین

فروشگاه اینترنتی سیراف

1 ماه پیش
برنامه رو ادامه بدید بسیار زیباست

اندیشکده هجرت

1 ماه پیش
سلام. خدمت آقای نبویان، اندیشکده هجرت در باب تولید علم انسانی قرآنی در همه‌ی حوزه‌ها از آموزش تا اقتصاد و معیشت در خدمت شماست. امیدواریم بتوانیم به قوه‌ی مقننه و اشخاص دغدغه مند و مومنی چون شما خدمت کنیم جهت اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز.

u_6806042

1 ماه پیش
کاش مثل آقای نبویان تو مجلس بیشتر داشتیم

u_7268714

1 ماه پیش
ظریف، وزیر برجام به دنبال تسلیم تمدنی ایران در قالب مذاکره و گفتگوست. از کسی که زمان جنگ کشور خود را رها کرده و به دامان آمریکا پناه برده و آموزش دیده و بزرگ شده ی غرب است نمی توان انتظار کار برای ایران و ملت ایران را داشت. هوشیار باشیم..

یاس کبود

1 ماه پیش
سلام آقای ثابتی فقط ای کاش برنامه جهانآرا قطع نمیشد. راستی چرا ما همیشه باید بگوییم ای کاش یا اگر؟ چرا همیشه فقط و فقط میگوییم ای کاش!؟ چرا همیشه میگوییم اگر!؟ خوب مگر یکی دو هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری 96 مقام معظم رهبری که خدا حفظشان کند در سخنرانیهایشان چندین بار غیر مستقیم به ما مردم تذکر ندادند به این آقا رئی ندهیم؟ آقا مستقیم اسم نمیآورند که رئی به آن شخص بدهیم یا ندهیم مستقیم کسی را حمایت نمیکنند یا برعکس. خوب قدر مسلّم به دلیل این که بدخواهان نگویند حکومت دیکتاتوریست. اما راهنمایی که کردند برای من بسیار جالب بود و برای اولین بار هم بود که میشنیدم آقا تا این حد روشن اشاره میکنند که به اینها رئی ندهید مگر حد اقل دو سه بار در همان سخنرانیها بدون بردن نام شخص خاص به صحبتهای روحانی فرمودند به اینها رئی ندهید مگر به خورده فرمایشات روحانی اشاره نکردند که گفته بود من سایه جنگ را از سر ایران دور کردم و فرمودند دروغ میگوید؟ مگر آقا نفرمودند چرا قطعنامه 2030 را پذیرفتیم؟ من نمیدانم شما آن وقت کجا بودید و چرا برای مردم روشنگری نمیکردید؟ البته من شما را متهم نمیکنم این حرف از روی غصه و اندوه و غیرت و عصبانیت من است. وگرنه همان زمان اشخاصی همچون آقای بذرپاش و خیلیهای دیگر در حد توان روشنگری کردند. نمیدانم مردم چرا کر و کور بودند؟ حالا شما به دنبال چه چیزی هستید؟ من انسان متعصبی نیستم هرگز. اما مسأله برجام و مخالفت با برجام به تعصبات برنمیگردد هر ایرانی با برجام مخالف است این طبیعیست و ربطی به تعصبات دینی حزبی مذهبی یا هیچ چیز دیگر ندارد. آقای جلیلی خاطرم هست در مناظرات انتخاباتی همان سال به آقای رضایی گفتند انسان باید یا با حق باشد یا علیه حق. اگر اشتباه نکنم این حدیثی است از یکی از معصومین. ما یا با حقیم یا بر حق. خوب مسلّم است باید با حق باشیم انقلاب کردیم که با حق باشیم جنگ کردیم که با حق باشیم اصلاً موحد شدیم و اسلام آوردیم و شیعه شدیم که با حق باشیم. حالا برجام حق است؟ خیر. پس هر ایرانی با برجام مخالف است. ما یا ایرانی هستیم یا نیستیم تمام.... جواد گلمکانی نابینا از مشهد مقدس.
pixel