آپوستروف 1

43,327

فیلم هجوم به عبارت دیگر با فراستی میهمان برنامه : شهرام مکری

ترتیب نمایش
mahdiye110

mahdiye110

1 سال پیش
ربات لایک رایگان اینستاگرام t.me/LikeNowBot
محسن313

محسن313

1 سال پیش
میگن فیلم هجوم کاندیدای شده که ظاهرا درباره همجنس بازی یه. جریان چیه
الف

الف

1 سال پیش
عالی
pimax310

pimax310

1 سال پیش
کاری فوق العاده از استاد فراستی امیدوارم با قدرت ادامه داشته باشه
مسعود

مسعود

1 سال پیش
بسیار خوب ولی... قدیما تو هفت جیرانی بخصوص, این بحثهای خوب که شکل میگرفت فراستی میگفت این خیلی بحث اساسی و جدی ای هست بذاریم برای بعد, امیدوارم حالا که برنامه دست خودتونه و آزادین این بعدها نره رو هوا و حتمن این همه بحث مهم و خوب ادامه پیدا کنه و ول نشه که مهمترین نکته همینه... نمیدونم چرا محدودیت زمانی دارین!!! لطفن وقت رو اضافه کنین بخش اخبار خیلی زرد و بد بود انگار یه برنامه تلویزیونی بسیار ضعیف بود, قطعن حذف بشه بخش نظر سنجی و... هم یا باید خیلی بهتر اجرا بشه یا هم حذف بشه چون ارزشی بیشتر از یه تنفس کوتاه تو برنامه نداره که خب اون تنفس رو هم خودمون با pause کردن میتونیم داشته باشیم!
ماری

ماری

1 سال پیش
یکی از بهترین و مفیدترین برنامه های نقد سینما بود که دیدم. سواد سینمایی و غنای فهم شهرام مکری باعث یه بده بستان دیدنی و یادگرفتنی بین خودش و فراستی میشه. هر دو کمک میکنند تا تعریف خوبی از فرم و تکنیک ارائه بشه. به حدی این گفتگو خوب بود که آدم دلش میخواد شهرام مکری بشه پای ثابت بحث های تخصصی آپستروف. هرچقد که فراستی توی تلویزیون آزاردهنده بود و گاهی تسلیم قدرت به نظر میرسید اینجا راحت و پذیرفتنیه و نه در نقش غربزن که در نقش معلم ظاهر میشه. این نشون میده که مدیوم چقد میتونه روی حرف و اثری که میذاره تاثیر بزاره. و البته اینکه حامیان بد یک منتقد باسواد چقد میتونن در منفور کردنش موثر باشن. بگذریم که امسال هفت رو به جایی رسوندن که همون فراستی تحت فشار هم میشه آرزو. اینجا بر خلاف تلویزیون حرف های فراستی بدون حاشیه و پیش فرض شنیده و مفهوم میشه و این همون چیزیه که بهش نیاز داشتیم.
dariush_2000

dariush_2000

1 سال پیش
5 نکته خیلی مهم 1 وقت برنامه رو با توجه به این که برنامه اینترنتی و جبری نداره افزایش بدید تا به بحث های بیشتری برسیم 2 کیفیت صدا رو لطفا افزایش بدید 3 جای خالی یک میز بین منتقد و مهمانش حس میشه و شاید اگر یک میز بینشون باشه جذاب تر باشه صحنه خیلی خالیه 4 زودتر نقد فیلم های جشنواره رو شروع کنید 5 ما همه جوره حالا حالا ها پشتتون هستیم و حمایت میکنیم.
رضا علی پناه

رضا علی پناه

1 سال پیش
این مصاحبه رو تا الان سه بار دیدم. عالی بود. خیلی آموزنده و درست. آفرین به فراستی و مکری.
reza1187

reza1187

1 سال پیش
نقد استاد فراستی همیشه عالیه. پایدار باشید
EtZ

EtZ

1 سال پیش
متاسفانه تدوین این نقد ایراد داره صدای منتقد کمه و صدا افکت ها خیلی زیاد
نمایش بیشتر دیدگاه ها