در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

اگه شما روانی نیستید، پس روانی کیه، روان پریش کیان؟

116,868
سلااااااااااااااام خدمت شما دوستان و عزیزان و سروران و برادران و خواهران و خلاصه همگی شما. اینم از قسمت سی و دوم، نوش جونتون، از برنامه خودتون هم حمایت کنید البته اگه دوست داشتین، اگه شارژ داشتین، اگه حال داشتین :))

شنبه و یکشنبه میتونی یک فیلم رایگان با فیلیمو ببینی!

کاپیتان زیرشلواری

این فیلم امروز رایگان شده است.

انیمیشن کاپیتان زیرشلواری داستان جرج و هارولد دو دوست بازیگوش است که با هیپنوتیزم کردن ناظم مدرسه شان او را متقاعد می کنند که یک ابر قهرمان است و می تواند به همه کمک کند. او با یک شنل قرمز و زیرشلواری به شهر می رود و اتفاقات جالبی رخ می دهد.

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 2 هفته پیش
  لعنت برمن و تو اسراییلی بهایی نجس،مبلغ فساد و فحشا و زیبا جلوه دادن نجاست و حرامی و...و بی بی سی انگلیس ام الفتنه خبیث موزی کثیف و سایر شبکه های دشمن.
 2. 3 هفته پیش
  عالی واقعا عالی واقعا جالبه
 3. 3 هفته پیش
  خود شما هه هه
 4. 1 ماه پیش
  جووووون عالی بود واقعن خخخخخخخ
 5. 1 ماه پیش
  یعنی انقدر بدبخت بیچاره این که این با این چرت و پرتای بی معنی و مدرک های جعلی و بیخدتون برنامه ساختین و همشم دارین جلو میرین به حودتون امید وارین توی این حال و هوا خرد کردن استخونای تو بیشتر حال نمیده تا سلام بیش از حد.مزحک تو
 6. 1 ماه پیش
  یعنی واقا مردم میشنن و این زرت و پرتا ی بیش از حد مزخرفتونو میبینن کسی که اینطوریه سالمه ؟؟؟ اونی که این برنامرو ساخته سالمه ؟؟
 7. 1 ماه پیش
  یعنی اونی که میشنه پستارو میخونه به همشون فش میده سالمه ؟؟؟ اونی که به قول خودش رپ میخونه و همشم فوش و فوش کاریه مثل تتلو که خالکوبی هاشو به رئیسی نشون میده و همه دوسش دارن مردم سالمن که دوسش دارن؟؟؟؟؟
 8. 1 ماه پیش
  اونی که مثل خودت تو عمرش سگوندیده و داره میگه سک نجسه سالمه و روانی نی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 9. 1 ماه پیش
  یعنی اونیی که مزاحم میشه و نمیزاره اتش نشانان به پلاسکو برسن سالمه و روانی نیست اونی که با پارتی بازی ترفو دکتر میکنه سالمه کارشناسای ارشد الکیه اونی که بخاتر ترقه خریدن بچش زنشو پسرشو و دخترشو میکشه سالمه یکم به اینا دقت کن لطفا
 10. 1 ماه پیش
  ببین من یع دخترم و 12 سال سن وارم و توی این 12 سالی که زندگی کردم و همه ی ایرانو گشتم میتونم بگم بی ادب و بی شعور ترین انسان روی زمین رو شناختم شما ها نه که ایرانتون خیلی عالیه مردم دیگرو مسخره کنین بابا اینا که خوبه شما همون اول برنامه سکترو زدین که نه واقا یه نگاه بنداز تونستی یه چیزی بخرین و کلاه برداری نشع تو ایران اون کسی رو هم که میبینین روانیع یه اتفاقی براش افتا ه و برای اینکع دلش رو شاد کنن هنرمند محسوبش کردن شما کلا میخواستی خیت کنی و برگشت خورد نه داداچ من شاخ تر از تورو شکوندم تو اصلا در حد اونایی که شکوندم نیستی او کسیم که خورده داشته ازمایش میکرده و باید بگم روانی تویی