گپی در مورد مومو و موارد مشابه

1,793
جادی تی وی 6.6 هزار دنبال‌ کننده
1,793 بازدید
اشتراک گذاری
این روزها از مومو زیاد حرف می‌زنن، هیولایی که از گوشی میاد بیرون و ما رو می‌خوره، یا حداقل گوشی‌مون رو (: بیاین کمی در موردش حرف بزنیم، بخصوص در مورد چیزهایی که در تمام موارد مشابه هم کار می‌کنه.
جادی تی وی 6.6 هزار دنبال کننده

shahab111363

3 هفته پیش
آقای mehran1742 این محفل آموزشی احترام داره لطفا برید شعورتون رو جایی به نمایش بذارید که امثال خودتون اونجا باشن یه نگاهی هم تو اینه بندازین خوبه شاید بدونید ریشه مومو از کجا سرچشمه گرفته

mehran1742

1 ماه پیش
تو چقدر شکل مومویی . از بستگانی ؟

ali.khn

1 ماه پیش
دررابطه با هر مسئله ای باید به یاد داشته باشیم که از قضاوت زود و عجولانه و همچنین قضاوتی که بر مبنا حق و حقیقت نیست(یاقضاوتی که تنها بر اساس بخشی از حق و حقیقت است)، بپرهیزیم. همچنین نباید دید کلی ما به زندگی سوء ظن باشد چرا که یقینا برخی از سو ظن ها ظلم آشکاری هستند که در نهایت این ظلم به خود فرد برمیگردد(این ظلم میتواند نادید گرفتن زحمات فرد یا افراد مختلف باشد،یا تهمت زدن به دیگران باشد یا اصطلاحا" تر و خشک را با هم سوزاندن" باشد وخیلی چیز های دیگر. در نتیجه اگر نسبت به مسئله ای نقدی داریم، باید کار را به کاردان سپرد و خود فرد نباید در هر مسئله ای ورود کند چرا که به دلیل نداشتن صلاحیت های لازم و کافی، دچار قضاوت اشتباه میشود و به خود و دیگران ظلم میکند. پس با توکل بر خدا سعی کنیم در هر کاری، آن چه را که به آن وظیفه داریم به درستی انجام دهیم.

علی

1 ماه پیش
سلام جادی جان...یه سوال در مورد شبکه برام پیش اومده ...تو شرکتمون برای دانلود از سایت ترین بیت استفاده میکنم..یعنی که یه لینک دانلود رو توش آپلود میکنم و اونوقت یه لینک بهمون میده که سرعت دانلود اون لینک بسیار بالاتر از سرعت شبکه شرکته..چطوری ممکنه؟؟؟

.존재 . A R M Y

1 ماه پیش
منضورتون از اینکه برنامه نصب نکنید چیه؟؟ برنامه چه برنامه ای؟

hamed_app

1 ماه پیش
آقایون دنبال کنید همدیگرو هرکی دنبال کنه دنبال میشه

aram_m

1 ماه پیش
یه دختر کلاس پنجم از نزدیکای ما بعد از شنیدن اسمش رفته در موردش تحقیق کرده عکس و فیلم دیده هر شب کابوس میبینه و ... چند روز پیش با دوستاش صخبت میکردن در باره مومو که باعث شده چیزایی که دیده براش مرور بشه و دچار شک عصبی بشه لکنت گرفته و نمیتونه درست راه بره. یاداور میشم که مومو نه بهش پیام داده نه زنگ زده

No one

1 ماه پیش
جادی جان ویدیو بعدی درک مقدماتی شبکه رو بساز و منتشر کن بی زحمت این خزعبلات مو مو و امثالهم رو بیخیال بازم ممنون
pixel