شهید سهراب نوروزی- 33 سال پیش

2,531
مهاجر 212 31 دنبال‌ کننده
2,531 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

19 اسفند 1362 سالروز حمله شیمیایی ناجوانمردانه عراق به دلاوران گردان توحید تیپ قمر از بچه های شهرکرد و مقاومت فرزندان اسلام و ایران گرامی باد. این رزمندگان پس از 5 روز مقاومت شجاعانه در حفاظت از خط جزیره مجنون در هنگام بازگشت مصدوم شدند. برای شهدای و مصدومین آن حادثه خصوصا فرمانده دلاور شهید سهراب نوروزی درود و صلوات میفرستیم. ویدئو حدود 16 ساعت پس از حادثه در استادیوم تختی اهواز تهیه شده است.

مهاجر 212 31 دنبال کننده

m.parandak

3 سال پیش
وجب به وجب خاک ایران به این قهرمانان مدیونه

مهاجر 212

3 سال پیش
شهید نوروزی ساعتها در جزیره ماند تا بچه های گردانش را به عقب بفرستد و خودش به همراه آخرین نیروهایش از محیط شیمیایی خارج و به اهواز منتقل شد. با توجه به اینکه این گردان در حال جایگزینی با نیروهای تازه نفس بود لذا ماسک های خود را تحویل داده بودند. شهید نوروزی چند روز بعد در آی سی یو ، بیمارستان گلستان اهواز بعلت آسیب شدید ریوی به شهادت رسید.

مهاجر 212

3 سال پیش
عالم محضر خداست و بندگان همه در حضور او حاضرند… كوشش كنید كه خود را در عبودیت معشوق فدا نمائید… همه انسانها باید سالك باشند و در طی این مسیر از خود مراقبت كامل نمایند تا بتوانند از عالم برزخ كه همان درون خود می باشد به سلامت به درآیند و راه رسیدن به این هدف بزرگ در نماز و جهاد نهفته است، نماز عروج انسان است و جهاد اقامه كننده نماز….“ از وصیتنامه شهید
pixel