در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

آهنگ جنجالی حامد زمانی خطاب به حسن روحانی

33,705
دانلود آهنگ جدید حامد زمانی به نام بگذرد آهنگساز: حامد زمانی | ترانه: سیف فرغانی | تنظیم: کامران میرزایی

فیلم رو تو فیلیموببین، جام جهانی رو تو روسیه

20% تا 45% تخفیف، از 9 آبان تا 24 آذر

دیدگاه‌ها
 1. نوادۀ قریش، بعضیا فراتر از نوک دماغشونو میبینن و باطل براشون بی رنگه!
 2. امیرالمؤمنین علی (ع): ما اهل بیت پیامبر (ص) از آن فتنه ها در امانیم و مردم را بدان نمیخوانیم، سپس خدا فتنه های بنی امیّه را نابود، و از شما جدا خواهد ساخت، مانند جدا شدن پوست از گوشت، که با دست قصّابی انجام پذیرد! خدا با دست افرادی، خواری و ذلّت را به فرزندان امیّه میچشاند که به سختی آنها را کنار میزنند، و جام تلخ بلا و ناراحتی و مصیبت را در کامشان میریزند، و جز شمشیر چیزی به آنها نمیدهند، و جز لباس ترس بر آنها نپوشانند. در آن هنگام، قریش دوست دارد آنچه در دنیاست بدهد تا یکبار مرا بنگرد، گرچه لحظۀ کوتاهی (به اندازۀ کشتن شتری) باشد، تا با اصرار چیزی را بپذیرم که امروز پاره ای از آن را میخواهم و نمیدهند. بخش پایانی خطبۀ 93 نهج البلاغه
 3. حضرت محمّد (ص): هرگاه دیدید معاویّه، پسر ابوسفیان، بر فراز منبر من خطبه میخواند، بی درنگ گردنش را بزنید. بحارالانوار 286:33/ امام حسین (ع): ما و بنی امیّه از آغاز با یکدیگر دشمن بوده ایم و این دشمنی تا روز قیامت ادامه خواهد داشت. حضرت جبرئیل «ع» با پرچم حق آمد و آن را در میان ما اهل بیت برافراشت و ابلیس نیز با پرچم باطل آمد و آن را در میان آنان برافراشت. و همانا نخستین خونی که از منافقان بر زمین ریخت، خون عثمان بود. بحارالانوار 308:31/ امام زمان قراره از امتداد بنی امیّه انتقام خون امام حسین رو بگیره. امام خمینی (ره): این کوردلان از خدا بیخبر و عاری از معنویّات نمی دانستند که این (انقلاب) کشتی نوح است! کشتی نوح 40 سال طول کشید تا به سرانجام رسید و فتنه گران در این مدت مسخره می کردن! کشتی انقلاب به 40 سالگی خود نزدیک می شود و طوفان ظهور در راه است! منافقان ملعون بزودی نابودن!
 4. ✸ ترجمۀ خطبۀ 57 نهج البلاغه: (در سال 40 هجری، روزهای آخر عمر شریف خود در نکوهش و هشدار کوفیان ایراد فرمود.) ● خبر از سلطۀ ستمگری بی باک: آگاه باشید! پس از من مردی با گلوی گشاده و شکمی بزرگ، بر شما مسلّط خواهد شد، که هر چه بیابد می خورد، و تلاش می کند آنچه ندارد به دست آورد، او را بکُشید! ولی هرگز نمی توانید او را بکُشید. آگاه باشید! به زودی معاویه شما را به بیزاری و بدگویی من وادار می کند. بدگویی را به هنگام اجبار دشمن اجازه می دهم که مایۀ بلندی درجات من و نجات شماست، امّا هرگز در دل از من بیزاری نجویید که من بر فطرت توحید تولّد یافته ام و در ایمان و هجرت از همه پیش قدم تر بوده ام.
 5. 3 ماه پیش
  من یکی از مخالفین دولت روحانی ام. ولی چون جونم فدای رهبرم میکنم. مجبورم تا با دولت روحانی بسازم.
  1. سلام. داریم به 40 مین تولّد نظام زمینه ساز ظهور امام زمان که در سال 57 بنا شد، نزدیک میشیم! بعد از خوندن متن خطبۀ ای که نوشتمش، علی و معاویّۀ زمان رو پیدا کن!
 6. 6 ماه پیش
  واقعا علیه روحانی خونده؟؟؟
  1. سلام. آره دیگه. دقیقاً چن روز قبل از انتخابات اینو خونده. :)
 7. رهبر انحصاراً ایندفعه تبریک نگفت, قبلاً گفته بود تقلّب بشه, دخالت میکنه!