بازداشت حسن عباسى؛ تلاش براى افشاگرى؟ یا دیده شدن به هر قیمتى؟!!!

1,274
اهد الرایات
اهد الرایات 97 دنبال‌ کننده
1,274 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف
محمد حلاجیان

محمد حلاجیان

2 ماه پیش
دفعه قبل هم انقاد استاد حسن عباسی به کلیت ارتش نبود بلکه به عملکرد ویا انفعال ارتش در مقابل برخی اتفاقات سیاسی مهمی که اثر امنیتی دارد بود. دفعه قبل هم استاد حسن عباسی از ارتش عذرخواهی نکرد چون که اصلا شکایت از سمت ارتش نبود، بلکه از سوی یکی از امیران ارتش بود. کلا یک انسان که حرفی را بر اساس دین خدا و منطق می زند در مقابل کسی که حرف خدا را نادیده می گیرد دلیلی برای عذرخواهی ندارد و راه همان راه ائمه است.
ذبیح

ذبیح

2 ماه پیش
پس لطفا یا کلیپ را پاسخ بدید و یا به صورت خام و نپخته در پیجتون نذارید یا علی
ذبیح

ذبیح

2 ماه پیش
ادم جاهل نظر بدهد خود را رسوا می کند ادم هایی که بدون تحقیق و بررسی کلیپ پر می کنند و نشر می دهند خائنین به اسلام ، انقلاب ، و وطنشان هستند عمار انقلاب را به بازیهای اصول گرایی و اصلاح طلبی خودتان پیون نزنید ایشان به عنوان انقلابی و عماری حکیم در خدمت به اسلام ناب محمدی هستند در مقابل اسلام امریکایی و لیبرالی موضع و انتقاد دارند برای ما ولایت مداران اصلاح طلبی و اصول گرایی یک بازی طراحی شده از سوی دشمنان به این مملکت نیست تقسیم بندی واقعی انقلابی و غیر انقلابی یعنی مسلمان انقلابی در مقابل غیر انقلابی ها
ظهور

ظهور

2 ماه پیش
گوینده کلیپ هم یک شخصیت عقده ای و بی سواد کاملا جاهل و ناآگاه که به خیال خام خودش خواسته زیرکانه استاد را محکوم و تخریب کند. اما کور شود هر آنکس که نتواند دید... دشمنان و بدخواهان استاد حکیم و عزیز و شجاع و عمار زمان و ابوذر دردمند، بروند به جهنم... زنده باد استاد عزیز... مرگ بر اصلاح طلبان خائن... بزودی شماها را با انضمام اسرائیل صهیونیست کثیف به دریا خواهیم ریخت... درود بر انقلاب اسلامی ایران و نیروهای انقلابی نترس و شجاع دل واقعی و مرگ بر بزدلان و خودفروختگان خائن به اسلام و انقلاب و ملت انقلابی..
navid-313

navid-313

2 ماه پیش
سازنده این کلیپ هم بچه‌ی پدرش نبوده!
کمک برای پیاده شدن اسلام اصیل وانقلابی

کمک برای پیاده شدن اسلام اصیل وانقلابی

2 ماه پیش
سلام.کلا حرفای عباسی ورائفی99درصدش منطقی هست چرا کلیپی رو به نفع خودتون میسازید.حسن عباسی باید آزاد شود تا یه نفر مرد پیدا شده داره افشاگری میکنه چرا میندازید زندان
filimo
اتاق تاریک
%92
فیلم داستان زندگی زن و شوهری است به نام فرهاد و هاله که به همراه فرزند خردسالشان به تازگی به یکی از شهرک های تازه تأسیس اطراف تهران نقل مکان کرده اند و به واسطه زندگی در این محله روال زندگی شان دست خوش تغییراتی می شود.