فیلم آمریکایی هشدار Warning 2021 هیجان انگیز، علمی تخیلی زیرنویس فارسی

3,426
فیلم سینمایی هشدار یا وارنینگ (Warning) فیلمی علمی تخیلی و هیجان انگیز محصول مشترک کشورهای آمریکا و کانادا به کارگردانی و نویسندگی آگادا الکساندر است که راب میچلسون و جیسون کی او را در امر نگارش فیلمنامه یاری کرده اند. این فیلم که با عنوان Varovanie 2021 نیز شناخته میشود، در 22 اکتبر سال 2021 در ایالات متحده آمریکا اکران شد و در جشنواره بین المللی فیلم Trieste Science+Fiction Festival برنده دو جایزه معتبر بهترین بازیگر و بهترین فیلم شده است. در فیلم هشدار بازیگرانی چون توماس جین، توماش کات، تونی گارن، روپرت اورت، پریمیسلا ویشینسکی، آلیس ایو، جیمز دارسی، بیلی هاوردل، کایلی بانبری، پاتریک شوارتزنگر، آنابل والیس، الکس پتیفر، آنابل مالیون، ریچارد پتیفر، گارانس ماریلیر و ایزابلا کونا به ایفای نقش پرداخته
دنیای فیلم و کلیپ 20.2 هزار دنبال کننده

u_6805238

5 روز پیش
برا دوستانی ک ممکنه بگن چه پیغامای ناشنانه ای تو فیلمه.....یکی اینه : اسم فیلم هشداره!! ....اونوقت در مورد یک پدیده مرگبار ک کل جهان و میگیره و تعداد نامشخصی رو میکشه! فقط اونی ک رو زمین نیست نمیگیره! .....و پای هو شش )م ص ن./و عی در بینه.....و سال ساختشم اواخر 2018!! شما چی فکر مکنین؟!.

u_6805238

5 روز پیش
دوستان ب عنوان شخصی ک از کودکی عاشق فلسفه و اگزیستانیسم و عرفان و علم و مذهم توامان بودم.....و از ریکی تا حلقه رو تموم کردم .... و روی اکالتیسم و فرقه های سری و اسوتریک و علوم خفیه تحقیق کردم ....و عاااااشق فیزیک کوانتومم.....باید حقیرانه عرض کنم که (( بخاطر خددددددا نبینین فیلمو)) هایپر مضخرف....هایپر بی معنی..... و ترکیبی از یک داستان نهیلیسم و پوچگرایانه سیاه!! با پیام های ناشیانه ی پنهان برای قشر روشنفکر!! در کل: (( چررررت )) بهر حال نظر حقیر این بود !!!! البته همیشه ممکنه یکی بیاد و بگه خوشش اومده! و فهمیده و و و. با احترام و تشکر از ادمین .
دنیای فیلم و کلیپ سپاس از نظر کارشناسانه تون

h,,,, r,,, e

1 هفته پیش
حقیقت فیلم خوبی نبود، اصلا معلوم نبود چی به چیه!
pixel