شاهین نجفی

24,230
❤مدافعان حرم❤ 27 دنبال‌ کننده
24,230 بازدید
اشتراک گذاری
لعن الله شاهین نجسی(کلاغ کوفی)
ترتیب نمایش

mmmmmdsa

1 ماه پیش
میشه با چاقو میوه خرد کرد میشه باهاش آدم کشت.رپ هم همینطوره.شاهین با خوندن اون آهنگا و کار با اون سازمان های دشمن علیه کشور خودش استفاده کرد.

mmmmmdsa

1 ماه پیش
رپ مثل یه چاقو میمونه که اگه ازش بد استفاده کنی دستت رو میبره.شاهین برا جلب توجه و به دست آوردن پول خودش رو فروخت و به صهیونیسم تقدیم کرد و برا کمک به یهودی هایی که بهش پول دادند و اونا از اسلام و مسلمانان که میخوان اسرائیل رو نابود کنن متنفرن پول گرفت.باید رپ رو بهش ارزش میدادن که یکی مثل این دیوونه نشه بره از اسراییل و غیره پول بگیره و علیه کشور و اعتقادات بخونه.

مولا مدرس

1 ماه پیش
خودم پاسخ تمام طرفداران این ملعون را دادم که حقیقتا صداش خوبه و من هم قبلا گوش میدادم اما بعدا متوجه شدم ایشون از سازمان های صهیونیستی پول میگیره که آرزوشون نابودی ایرانه.اگه به کسی هم در آهنگاش حمله میکنه فقط برا همون اهداف تعیین شده دشمن اسراییلی هست.ایشون بره پاسخ اون دو بدبختی رو بده که بهشون تجاوز کرد و به خارج از کشور فرار کرد.در ضمن اون دوستی که گفتی کسی جرئت نمیکنه کاریش داشته باشه باید بهت بگم کسی نخواسته وگرنه مثل روح الله زم که اون هم آدم صهیونیست ها بود ایران میاوردش و آخرش اعدام میشد این هم هست که یه موجود کثیفه و لازم نیست گنده بشه.

مولا مدرس

1 ماه پیش
اگه کسی برلی حرفایی که زدم پاسخی داره بیا کانال خودم.اما اگه هر چی اینجا بگی باید بگم هر فوشی که بدی نشانه شخصیت درونی و پرورش خانواده شماست هر سوالی هم داشتید در متن هایی که نوشتم پاسخ دادم.تمام.

مولا مدرس

1 ماه پیش
اولا جناب کی سلطانی ۱۴۱۴اون ویژگی مخصوص خود شماست چون این ویژگی در خودت و آن ملعون موج میزند.در ضمن امثال توی حرام لقمه هستید که دزدی میکنید و امثال تو هستید که در کاهواره ها هستید و امثال تو هستید که به ....... و....میروید برای شکم و زیر شکم.آن ویژگی پایانی نشان دهنده شخصیت بزرگ شماست.

مولا مدرس

1 ماه پیش
بASB SARKESHبه نظرت شاهین که با دشمن ترین دشمنان ایران که میگن میخوایم ایرانو تجزیه کنیم همکاری میکنه و برای اون آهنگی که علیه دین خوند و سایر ترک های سیاسی میلیارد ها پول از اونا میگیره حرف حق رو میزنه؟به سخره گرفتن دین حرف حقه؟ایشون ایران که بود خودش پرونده های خلاف داشت.به دو نفر تجاوز کرد که شاکی خصوصی داشت و فرار کرد.

مولا مدرس

1 ماه پیش
جناب sebt؛ایشون در یکی از آهنگاشون علنا اشاره کردند.در ضمن ایشون سفر به اسرائیل و همکاری با سازمان های فرهنگی صهیونیستی که پول ازشون میگیره رو چی میگی؟تتلو از هیچ سازمان غربی پولی نگرفت و چیزایی که میگفت اصلا به مسایل دینی توهین نکرد.

مولا مدرس

1 ماه پیش
جناب دیس لاو؛این چیزی هست که شما دنبالش هستید شهوت.حالا میخوای به یکی فوش بدی حالا به فلان قشر.اگه راست میگید اینو جایی بگو؟آفرین.پس حرف مفت نزن.

مولا مدرس

1 ماه پیش
جناب فرانس؛شاهین پولش رو از سازمان های دشمن میگیره میگیره که حرف حق بزنه؟میدونی با خودت چندچندی؟انتقاد خوبه ولی نه توهین به مسائل دینی.در ضمن این تقصیر تو و امثال تو هست که یه آدمی مثل روحانی رو میلرید و همین شاهین نجفی که برای صهیونیستا کار میکنه سال ۹۶رقیباش رو علیهشون آهنگ خوند تا تخریب بشن و روحانی رای بیاره.

مولا مدرس

1 ماه پیش
جناب ماری؛تو وجدان و درون خودتون رو کثیف کردید چون هر توهین و فوش از کمبودات نیاز ای عاطفی درونی و شخصیت خانواده تان هست.حالا اگر جرئت دارید چنین کاری را واقعی انجام بدید اون موقع ببینم جرئت حقیقی آن را دارید؟اگر خرف لاف هست پس لطفا خفه شوید.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel