در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
خشت خام (33 ویدیو)
33 / 27
خشت خام / نوبت بیست و هشتم / گفتگوی حسین دهباشی با مسعود بختیاری

خشت خام / نوبت بیست و هشتم / گفتگوی حسین دهباشی با مسعود بختیاری

80,208
خشت خام / نوبت بیست و هشتم / گفتگوی حسین دهباشی با مسعود بختیاری / پخش اختصاصی از کانال aparat.com/tarikhonline
دیدگاه‌ها
 1. 2 هفته پیش
  یه کلام هم از مادر عروس جناب دکتر اکسیژن هپروت زادگان ...
 2. 2 هفته پیش
  من عضو اپارات نبودم داشتم دیدگاه های دوستان نگاه میکردم تا با کامنت دوست صغیر مواجهه شدم که باعث شد عضو بشم....اخه دوست صغیر من این حرف ها رو از کجات در اوردی اخه این چه چرت و پرت هایی که گفتی...من بعنوان یک هموطن بهت توصیه میکنم بری در مورد عالم هپروت اطلاعات کسب کنی البته اگه بدونی کی این رساله نوشته، اخه حرفات اونقدر ساده لوحانه هست که نمیتوان بهش پاسخ داد
 3. 2 هفته پیش
  درباره دریای خزر اگر میخوای حقیقت رو بدونین برید متن قراردادها و زمان و تاریخ این قرارداد رو مطالعه کنید و از کسانی کورکورانه از شاه حمایت میکنن رو قبول نکنید هیچ وقت 50 درصد دریا برای کسی نبوده فقط در امر کشتیرانی . قرار داد مربوط به دوره قاجاره و فقط درباره کشتی رانی گفته بصورت مساوی و درباره ماهیگیری گفته در سواحل خودشون طرفین. کجای این دقیقا گفته 50 درصد دریا زیر و سطح و منابع مال ایران ؟؟؟؟ مگه الان این بحثها برا کشتی رانیه ؟
 4. 2 هفته پیش
  درباره دریای خزر هم نوشتم اولا قرار داد مربوط به دوره قاجاره و فقط درباره کشتی رانی گفته بصورت مساوی و درباره ماهیگیری گفته در سواحل خودشون طرفین. کجای این دقیقا گفته 50 درصد دریا زیر و سطح و منابع مال ایران ؟؟؟؟ مگه الان این بحثها برا کشتی رانیه ؟
 5. 2 هفته پیش
  هر ادم با شعوری میفهمه که رضا شاه و پسرش چه گندی تو این مملکت زدن حرف مسخره نزن دیگه اگه رضا شاه نبود ایران قد یمن میشد؟؟!!!! خب قاجارا چه کردن رضا شاه هم قفقاز و ارارات رو داد رفت و حتی از حکومت قاجار هم بی عرضه تر بودن ایران هیچ وقت زیربار جدایی بحرین نمیرفت تا شاه و دار و دستش اونو به یه نظر سنجی مسخره فروختن کجا رفراندوم شد تو بحرین ؟؟!!!
 6. 2 هفته پیش
  یه حرف مسخره دیگه شما نارضیتی کشورها و شوروی از گرانی نفت ایرانه اخه چقد حماقت و نادانی خب گرانی نفت مربوط به شوک اول نفتی است که دلایل اون هم خود امریکا و اسراییل. بودن و با واکنش وتحریم ان توسط کشورهای عربی بود که موجب بالا رفتن قیمت جهانی نفت شد .
 7. 2 هفته پیش
  والا معلوم نیست شما از کجاتون این حرفا رو در میارید.در حماقت و نادانی شما همین بس که همه غیر از خودتون همه رو نادون میدونید . یه سند بیار که امام خمینی گفته باشه هسته ای حرام .؟!!!!!! محمد رضا شاه تمام کشور رو کرده بود انبار باروت امریکا در مقابل شوروی . انقلاب ایران یه انقلاب مردمی بود که همه اقشار مردم تو اون شرکت داشتن و بعد از انقلاب دوباره رفراندوم 98 درصد رای داشته حالا شما احمقا میاید میگید شاه فلان و بیسار و یه مشت عرق خور و کومونیست و واخوند انقلاب کردن؟؟؟؟!!!!!
 8. 1 ماه پیش
  واقعا من هیچ وقت نتونستم آخوندها و البته مردم نادون مملکت خودم رو درک کنم، وقتی نیروگاه هسته ای بوشهر افتتاح شد دو سال از افتتاح نیروگاه اتمی بوشهر نگذشته بود که آیت الله خمینی و یه سری دیگه از آخوند ها اعلام کردن نیروگاه هسته ای و انرژی هسته ای برای ایران که اینقدر منابع طبیعی داره جایز نیست و کاملاً حرامه و هر کس از مردم در این کار به دولت کمک کنه خاین هست و وارد جهنم خواهد شد و ملت نادون ما قبول کرد، ولی بعد از 20 سال از انقلاب یعنی اواسط دهه 70 شمسی همین آخوندها آمدن گفتن ما فقط باید نیروگاه هسته ای داشته باشیم حتی به قیمت گشنه شدن مردم ایران و نابود شدن ایران و مردم نادون ما چند سال بعد شعار دادن انرژی هسته ای حق ماست، اخه مگه نادون تر و احمق تر از ملت ما هم تو دنیا پیدا میشه، چقدر این آخوندها تو خلوت خودشون به ریش ملت ما میخندن خوش به حالشون.
 9. 1 ماه پیش
  محمد رضا شاه هر ایرادی که داشت که منم هم قبول دارم ایراد کم نداشت ولی در وطن پرستیش و تلاش برای منافع کشورش کوتاهی نکرد، و به خاطر منافع کشورش بود که تمام دنیا دست به دست هم دادن تا در ایران انقلاب بشه و محمد رضا شاه رو نابود کنن، دوستان که اینقدر ساده لوح نیستن که فکر کنن چند تا بچه دانشجو و چند تا آخوندی که از سایه خودش ترس داشته و شاه براشون حکم خدا رو داشت و چند تا جوان کمونیست و مارکسیست و چندتا لات با شیشه عرق به دست آمدن تظاهرات کردن و انقلاب کردن!!!!؟؟؟برید مصاحبه ها و صحبت های قدرت های بزرگ دنیا رو از سال 1352 به بعد رو ببینید که چطور دارن به شاه ایران حمله میکنن به خاطر گرون کردن چندین برابری نفت که تو اروپا و آمریکا چندین کیلومتر ماشین دم پمپ بنزین ها بود، که باعث خشم غرب شد، و البته ساختن نیروگاه هسته ای بوشهر و افتتاح آون تو سال 1354 که باعث خشم شوروی شد، و البته خرید های نظام
 10. 1 ماه پیش
  در مورد بخشیدن مرز آرارات و قفقاز و این خزعبلات از طرف رضا شاه که چیزی نگم بهتره، چون هر آدم با فهم و با شعور و هر آدم نادونی تو این مملکت و تو کل دنیا میدونه اگر رضا شاه نبود که مساحت ایران بیشتر از کشور یمن نبود پس نیاز به جواب دادن به این اراجیف نیست، در مورد بحرین و محمد رضا شاه هم کاملاً تو کلیپ های دیگه توضیح دادم برید مطالعه کنید و بعد تحقیق بعد نظر بدین، فقط جای دیگه نگید محمد رضا شاه بحرین رو بخشید بهتون میخندن و این حرف بین یه تعداد متعصب که نمیتونن از وطن پرستی محمد رضا شاه ایراد بگیرن این مزخرفات میگن، ما یه قرار داد با بریتانیا داشتیم در مورد جزیزه بحرین و سال 1350 آون قرارداد به پایان رسید و بحرین دوباره به مالکیت بریتانیا در آمد یه همه پرسی در بحرین شد و یه استقلال در این جزیره انجام شد البته زیر نظر بریتانیا و بحرین تبدیل به پایگاه نظامی بریتانیا و آمریکا شد و تا الان هم هس