اعتماد به نفس نداشته باش! | علیرضا پناهیان

7,438
علیرضا پناهیان 5.8 هزار دنبال کننده

amby

2 ماه پیش
ناموسا زدید تو خال. خیلی وقت بود شک داشتم به یه سری مقاله های مذهبی توی اینترنت یا کتابا که مبحث اعتماد به نفس رو بیان میکردن .الان اوکی شدم . یه چیزی اقای پناهیان لطفا در مورد برنامه ریزی روزانه برای رسیدن به اهداف هم طبق روایات و احادیث مطالبی رو بگید . مثلا من نمیدونم وقتی یک کاری نسبت به بقیه کار ها در رسیدن به موفقیت واجب تره مثله نماز اول وقت اما نماز قضا هم زیاد دارم ، ایا نمازه اول وقت واجب تر ه یا نماز قضا یا کار دنیوی که توی اون لحظه باید انجام بشه مثله قرار ملاقات یا قولی داده باشیم .و این که ایا طبق اهداف و کار های دنیوی که در طول عمر برام مهم تر یا بزرگ تر میشن باید برنامه ریزی که در طول روز برای اهداف قبلی داشتم رو تغییر بدم و میزان زمانی که برای کارای دنیوی نیاز هست رو افزایش بدم ؟ چون باعث کم شدن زمان برای کارای غیر دنیوی میشه .

u_6852778

2 ماه پیش
اعتماد به نفس = اعتماد به خدا نفس را خدا به انسان بخشیده و هر وقت بخواهد میگیرد . از کجا میدونی تا ۵ دقیقه دیگه زنده ای یا نه . انسانی که از ۵ دقیقه اینده خبر ندارد . چه طوری جرات میکند به این ذهن ناقص اعتماد داشته باشد . وقتی به خودت اعتماد داشتی نمونش میشه خودکشی های سلبریتی های داخلی و خارجی .

ویدئوهای جالب دنیای کوچک ما

2 ماه پیش
بگذارید به گونه ای بهتر بگویم اگر کلی تلاش کنید از تمام استعدادها استفاده کنید، اگر خدا نخواهد به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. البته خدا هم می گوید از تو حرکت و از من برکت

ویدئوهای جالب دنیای کوچک ما

2 ماه پیش
بدین معنی که هم نظر رهبر معظم انقلاب و هم نظر حاج آقا پناهیان اعتماد به خداست

ویدئوهای جالب دنیای کوچک ما

2 ماه پیش
حاج آقا عرض کردند یک لفظی سر زبان ها افتاده. رهبر معظم انقلاب هم همیشه می فرمایند به حول و قوت الهی این یعنی اعتماد به خدا.

alirezasarab

2 ماه پیش
جناب آقای پناهیان هیچ گونه منافاتی بین اعتماد به نفس و اعتماد به الله تعالی وجود ندارد بلکه اعتماد به نفس در واقع بهره گیری از استعدادها و توانایی هایی ست که خداوند در وجود ما قرار داده است .

OsTaD

2 ماه پیش
پس چرا رهبری از عبارت اعتماد نفس استفاده های مثبت زیادی کرده اند ؟

ویدئوهای جالب دنیای کوچک ما

2 ماه پیش
حق با شماست. اعتماد به نفس، غرور می آورد که به شکست می انجامد ولی اعتماد به خدا، تواضع و فروتنی می آورد که به حول قوت الهی به پیروزی می انجامد.
pixel