تکان دهنده ترین سکانس سریال «مختارنامه »

20,170
یاران مختار، به امید عفو و دوستی دشمنان، در لحظه ی شهادتش او را تنها می گذارند. پیش بینی مختار در مورد آینده ی آنان، عبرت آموز و تکان دهنده است.

سینگل وب بروزر

4 سال پیش
به بزرگترین پورتال فروش پروژه های آمار الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر ریاضی فیزیک کارآموزی و .... هم سری بزنید به آدرس زیر :::: jafar0023.4kia.ir آنرا در مرورگر اینترنت کپی پیست کنید و کلید اینتر را زده و داخل شوید ....

سینگل وب بروزر

4 سال پیش
خوش به حال کارگردان مختارنامه آن روز که با دستی پر دیده از دنیا فرو بندد و به دیدار حق بشتابد با فیلمهای عالی اش :::: امام علی (ع) .... معصومیت از دست رفته که در آن شعذب زن طلا بعنوان حسابدار خزانه ی ابن زیاد ایفای نقش کرده بود .... و بهترین اثر هنری و ماندگارش مختارنامه بود که اعجاب همگان را برانگیخت و دست ابن سعود و پدرانشان و مکر و حیله ی آنان و دورو بودنشان را بخوبی نشان داد که جانماز آب می کشیدند درصورتیکه یک کافر و مشرک و از خدا برگشته و از یک دین برگشته ی به تمام عیار بودند.

سینگل وب بروزر

4 سال پیش
دیالوگ مختار با عمویش و توجیه در جنگ وارد نشدنش بدلیل اینکه فتنه ی آنروز امت امام حسن مجتنبی (مال) بود >>>> زر در ترازو یعنی زور در بازو :::: حضرت شیطان امروز طلا دارد عموجان طلا !!!!

سینگل وب بروزر

4 سال پیش
دیالوگ مختار با مادرش :::: در سرنوشت مختار این .... واژگونه وارونه است؛

دانیال ( my days are not sunny )

4 سال پیش
یادش به خیر فیلم خفنی بود فقط نمیدونم چرا اینجوری ساختنش..........کاری که مختار با این اشقیا کرد این شکلی نبود....تو فیلم نشون داد عمر تصادف کرد شمرو برق گرفت حرمله ایدز گرفت مرد خولی هواپیماش سقوط کرد =)) آخه تاریخ میگه شمر رو توی دیگ اب جوش انداخت تا به هیبت سگ در اومد......یا از بدن اون ده نفر اسب تازوند یا هزاران شکنجه که اونها به زیر شکنجه مختار مردن...همه چی این فیلم خوب بود بجز این یه مورد که خالی بندی شد...
غریب مدینه (افتخارم اینه که نوکر امام حسن مجتبی ع هستم) در مجموع فیلم بسیار خوب و آموزنده و زیبا و تاثیرگذاری بود :)
pixel