در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
پیام تصویری (18 ویدیو)
18 / 18
ظلم پایدار نیست...

ظلم پایدار نیست...

1,415
ظلم پایدار نیست... بقایی فریاد بلند همه عدالتخواهان دربند پیام تصویری دکتر احمدی نژاد در خصوص آخرین وضعیت آقای بقایی پس از انتقال به زندان اوین (۹۷/۲/۲۴)
10 ماه پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
  1. منم نظر قبلی را تایید میکنم و از خداوند برای شما طلب یکبار خدمت دیگر را خواهانم . صبور باشید به هر حال سیاست تلفاتی هم دارد زیاد نگران نباشید در کنار رهبری و با رهبری و با مردمت به همه چیز دوباره خواهی رسید ... انشاء الله .
  2. 10 ماه پیش
    سلام آقای احمدی نژاد برادر بزرگوار شما خدمات زیادی برای این مردم انجام دادی وبیشتر مردم هم شما را دوست دارند شما در آینده می توانید باز هم به این مردم خدمت کنید اما ببینید کشور ما در شرایطی قرار گرفته که نیاز به وحدت وهمدلی از واجبات است مامی دانیم آقای بقایی انسان خوبی است ودر کنار شما به این مردم خدمت کرده است وخبر داریم جریانات غرب پرست تمام همت وتلاش خود را بر هم زدن این وحدت به کار گرفته اند من یک فرد عادی هستم یک کارگر ساده واز شما تقاضایی دارم خواهشی دارم در این دوران سخت صبور باشید وپشت سر رهبر بزرگوار انقلاب باشید همان گونه که امام بزرگوار فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد وصبر کنید زیرا خداوند با صابران است اگر صبر پیشه کنید ودر گفتار وعمل پشت سر رهبر انقلاب باشید مطمعن باشید باز هم خداوند فرصت خدمت به این مردم مظلوم را در اختیار شما قرار خواهد داد وحرف
  3. 10 ماه پیش
    زنده باد یاور مظلومان دکتر محمود احمدی نژاد پرچمدار عدالت و یاران مظلوم ایشان بهار عدالت نزدیک است زنده باد بهار