مقدمه ای بر درک شبکه با جادی - ۰۵ - روتینگ و مسیر یابی ۱ از ۲

27,001
حالا که با سوییچینگ آشنا هستیم و پکت هامون توی شبکه محلی می چرخن، وقتشه که پا رو دو قدم بذاریم اونطرف تر و مسیر یابی رو درس بدیم... در واقع از در شبکه خودمون بریم بیرون و وارد شبکه های دیگه بشیم. روتینگ شبکه ها رو به هم پیوند می زنه و ما رو به انیتنرت وصل می کنه. بخش ۱ از ۲
جادی تی وی 6.3 هزار دنبال کننده

hrk_Group

2 هفته پیش
سلام و هزاران بار تشکر به خاطر به اشتراک گذاشتن دانشتون با بقیه و ویدئوهای عالیتون.فقط یه سوال تو زمان 1:22 در این فیلم ساعت تو دست راستتونه ولی تو زمان 1:37 ساعت به دست چپتونه!!!
جادی تی وی هاها خیلی بامزه بود. نگاه نکردم ولی ساعت رو هم مطمئن هستم جابجا نکردم. ممکنه برای یه دلیلی (مثلا جابجایی تصویرها) تو یکیشون یادم رفته باشه تصویرم رو ۱۸۰ درجه بچرخونم که در جهت درست باشه (: به هرحال در دنیای فیزیکی تو دست چپمه (:

Humehr Garivani

3 هفته پیش
حال داد :)

طادی

3 هفته پیش
آقا این کیبوردت خیلی باحاله. چطوری میتونم ازشون بخرم؟

درسکده

1 ماه پیش
جادی جونم کلی آرزو داشتم :( متوجه شدم میشه از طریق آپارات شماره افراد رو در آورد خواستم در بیارم کلی باهات حرف بزنم :( شماره که نمیدی به ما آخه :( کلی سوال دارم که نپرسیدم :( بعد دیدم فقط ایمیل هست :| بازم ممنون از ویدئو های عالیت:) "خیلی دوست داریم =))"

Mehdi.Q

1 ماه پیش
سلام استاد جادی عزیز خیلی خیلی متشکرم برای آموزشهای عالیتون. میشه بگید از کجا دوره ceh شما رو دانلود کنیم؟ ممنون

u_8778725

1 ماه پیش
واقعا بهترینی ! هیشکی به اندازه شما ندیدم که کامل و واضح یه مطلبو توضیح کنه. من لینوکس از شما یاد گرفتم و الان دوآپس یکی از شرکتهای خوب تهران هستم. ممنون جادی جان از ویدیوهات.
pixel