در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
خندوانه فصل پنجم (47 ویدیو)
47 / 16
جناب خان و مهران مدیری در خندوانه

جناب خان و مهران مدیری در خندوانه

213,810
5 ماه پیش
طنز
دیدگاه‌ها
 1. 3 هفته پیش
  عالییییی
 2. 2 ماه پیش
  هر دو باحالن
 3. 3 ماه پیش
  منم بابام اسمش مهرانه اِین مهران مدیری اخلاقش فروردینی فقط یه چیزش شبیه نیست فامیشل مدیریه اما فامیل بابای من ابراهیمیه
 4. 4 ماه پیش
 5. 5 ماه پیش
  یدونه اید آقای مدیری
 6. 5 ماه پیش
  عالی
 7. 5 ماه پیش
  خیلی هم عالی ❤️
 8. 5 ماه پیش
  مهران مدیری بنظر من پدر طنز ایران هستش یا بقول جناب خان کاپیتان طنز ، اکثر بازیگرانی که در حال حاضر بعنوان طناز مشغول بکار هستند در کارهای مهران مدیری متولد شده و رشد کردند مانند : رضا عطاران ، جواد عزتی ،بهنوش بحتیاری و مهدی ژوله و غیره ..استاد مدیری چنان هوشمند و آگاه هستند که با محدودیت و هنجار های موجود در تلویزیون تونستند مردم ایران رو 20 سال بخندونند ...این هنر خیلی بزرگی که کمتر کسی متوجه این موضوع شده..ما خنده ها و خاطرات شاد تماشای تلویزیون در دوران گذشته و حال رو مدیون ایشون هستیم ، همچنین آقای رامبد جوان انسانی شاد با قلبی مهربان..ایشون هم تونستند با گروه خوبشون شادی رو به خانه های ما بیاره..امیدوارم خداوند هر دو عزیز رو سلامت و شاد نگه داره
 9. 5 ماه پیش
  آدم و حوا در بهشت خلق شدن نه زمین. اما مگر می شود خداوند در بخشی از خاک زمین روحش را بدمد اما بقیه خاک که حق همجواری داره بی بهره بمونه؟! حیات حیوانی داره تلاش میکنه به کمال انسان برسه اما فقط یک سیر تکاملی رو طی میکنه و هرگز انسان نمیشه. آدم و حوا به زمین فرستاده شدن و تمام فرزندانشون روزی از زهدان جهان خارج میشن. ما فقط مدتی اینجا مهمان هستیم. زندگی فرصت تکامل است.
 10. 5 ماه پیش
  مگه ساعت مچی دیجیتال (از اون ساده ها) با کامپیوتر رومیزی یکیه که حشره و حیوان یکی باشن؟! معلومه که حیوونا نسبت به حشره ها توی مرتبه ی کمال بالاتری هستن از هر نظر. یعنی شعور سگ و پشه قابل قیاسه؟ اگرچه هر نقطه ای از شجره ی حیوانی در جایگاه خودش در کمال خودش قرار داره اما نسبت به هم در سطوح متفاوتی قرار دارن. در نظر داشته باشیم اگرچه حیات حیوانی از یک سلول زنده و به امر خدا شروع شد اما تزریق روح در یک نقطه از شجره حیوانی انجام شد و اون آدم و حوا هستن(قبل از تقسیم). از اونجا به بعد بود که در حضور روح انسان زیبا شد. به کمالی بالاتر رسید که بقیه ی حیوانات نمیتونن بهش برسن. هدایت هم که با واسطه ی روح القدس انجام میشه مرحله ی بالاتری از کماله. گذر از انسان به انسان کامل. در این مسیر از تیکه انداختن و زرنگی کردن خودداری کنیم. بزرگ کسیه که به کوچکی خودش پی برده.