در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

اگرنتوانستندمتوقفش کنندسعی میکنندبدنام وآلوده اش کنند..

1,452
دشمن دائماً دارد حرکت میکند. اگر بتوانند، این حرکت علمی را متوقّفش میکنند؛ اگر ببینند نمیشود متوقّفش کرد، آن را منحرف میکنند.ما ممکن است براثر ناشی گری های خودمان به این انحراف کمک کنیم:{بیانات رهبر انقلاب}/معصومه ابتکار که خود جاعل وسارق است چگونه اینهمه اسناد مستدل را که توسط جمشید آرین اصل(مخترع اولین خودروهای هوشمند الکتریک و ایستگاههای شارژ هوشمند)ارائه شده را جاعل یا مخترع پر ادعا میخواند؟!!
دیدگاه‌ها
 1. 5 ماه پیش
  ربات لایک رایگان اینستاگرام t.me/LikeNowBot
 2. 1 سال پیش
  چرا الان حمایت نمیکنید
 3. بنده هم نقد جدی به خانوم ابتکار و عملکرد ضعیف ایشون دارم.ولی اگ ه انصاف دارید جواب این سوال منو بده اقای محمدی..چرا از سال هشتاد و چهار به بعد که خانوم ابتکار رییس سازمان محیط زیست نبوده خودروی مطرح شده اقای آرین به تولید انبوه از سال هشتاد چهار تا نود و ودو نرسید؟عجیب نیست؟
  1. سیستم دولتی فساد پذیر بوده مدیریت کلان مملکت مشکل داشته که ما به این روز افتادیم در بدنه دولت اشخاصی هستند که وظیفه دارن نذارن ما پیشرفت کنیم این همه شرکت دانش بنیان طرح های ایده آل و کاربردی ارائه دادن ... راه حل : انقلاب صنعتی پایدار هست استارتش از ا
 4. معصومه ابتکار فاحشه ایران خودرو و سایپا قاتل
 5. Deja Vu claims that about 85% of the text comes from five papers by other researchers, with the chunks ranging from 5% to 30% of their content. The sole author of the paper was Ebtekar----------------------------------------------------------------------------------- به لینک نشریه علمی نیچر در مطلبی که پنجشنبه 9 اکتبر (نسخه آنلاین، 8 اکتبر) منتشر کرد مراجعه کنید................................................................................................................................................ http://www.nature.com/news/2008/081022/full/4551019a.html
 6. سرقت علمی معصومه ابتکار: ۸۵ درصد متن مورد بررسی از مقاله ابتکار در مقالات دیگر یافت شده است. نشریه علمی نیچر در مطلبی که پنجشنبه 9 اکتبر (نسخه آنلاین، 8 اکتبر) منتشر کرد، از پروژ‏ه‏ ای خبر داد که در آن محققان دانشگاه تکزاس در مرکز پزشکی ساوتوسترن، برای پیداکردن مقالات مشکوک به سرقت علمی فعالیت می‏کنند. بنابراین گزارش، نام چندین ایرانی نیز در دیتابیس مقالات مشکوک به سرقت علمی دانشگاه تکزاس واقع در دالاس ایالات متحده به چشم می‏خورد که مقاله خانم معصومه ابتکار نیز جزو این مقالات قرار دارد. در توضیحات درج شده در ذیل این مقاله، عنوان شده است که 85 درصد متن مورد بررسی از مقاله مذکور در مقالات دیگر یافت شده است.