در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

دروغ پردازی رسانه های آزاد BBC

2,437
دروغ پردازی رسانه دروغ پردازی رسانه های به اصطلاح آزاد در زیر پوشش دموکراسی و آزادی بیان !!! شنبه : 23/7/1390 هـ.ش 15/10/2011 اخبار ساعت : 19 و 20 شبکه BBC بی بی سی ساعت 19 در خبری از افغانستان خبر می دهد : در شرق افغانستان چهار مهاجم به پایگاه نیروهای آمریکایی در ولایت پنجشیر حمله کردند ... هر چهار نفر کشته و دو سرباز نگهبان زخمی شدند. جالب آنجاست که در تصاویر پخش شده از خود شبکه بی بی سی جنازه یک سرباز در فیلم مشاهده می شود، که ضرب المثل دروغگو کم حافظه است را در ذهن هر بیننده تداعی می کند. ج
7 سال پیش
خبری
دیدگاه‌ها
 1. 6 سال پیش
  همه ی نظرات و خواندم بچه ها راس می گن حالا از کجا معلوم اون کشته ها ماله جنگ اون روز بودن بعدش ما خبررسانی مستقل تو ایران نداریم همش یا زیر نظر دولت یا سپاه یا....
  1. دوست عزیز آن تکه از فیلم که آهسته شده و متوقف شده و جنازه ها در آن دیده میشود از خود بی بی سی بعنوان فیلم از محل حادثه ، به طور کامل پخش شد بعد سانسور کردند اما چند صدم ثانیه از ان باقی ماند که با توقف فیلم کاملا مشهود است
 2. 6 سال پیش
  محسن جان شما که فقط میشین ماهواره میبینی مگه تلویزیون ما رو هم میبینی که میگی اخبار سکه رو نمیگفتن؟خبار مربوط به گرانی سکه و تجمع در برابر بانک ها هر روز اعلام میشد بعدش هم سکه نزدیک یه تومن بود که یه دفعه قیمت شکست و به زیر 700تومن رسید کی میگه 10تومن اومد پایین؟
 3. 7 سال پیش
  خلاصه اگه شما دنبال شکستن بت دموکراسی هستی..ما هم دنبال شکستن بت دیکتاتوری و انحصار طلبی و بایکوت های خبری هستیم! دیگه اخبار گزینشی و سلیقه ای بسه.
  1. دوست عزیز دیکتاتوری نوین با نام دموکراسی از خود دیکتاتوری بدتر است چون در دیکتاتوری می دانی داری سواری می دهی اگر همت کنی با یک تکان واژگونشان می کنی اما در دموکراسی با اجازه خودتان سوار می شوند وخودتان هم نمی فهمید در نتیجه آنها هم هرگز پیاده نمی شوند.
 4. 7 سال پیش
  وقتی که سکه فاجعه بار گرون شد لالمونی گرفته بودن و بایکوت خبری کردن! وقتی 10 هزار تومن ارزون شد تو بوق و کرنا کردن! الان هم دم عیده قیمت ماشین ها وحشتناک رفته بالا باز بایکوت خبریه!چرا صداشون در نمیاد ؟ چرا کسی از قیمت ماشین خبر تهیه نمیکنه؟! میرن سر بریده شده ی فلان هنر پیشه ی انگلیسی رو تو فلان محله تو بوق و کرنا میکنن!
 5. 7 سال پیش
  اخبار صدا و سیمای خودمون که شده دو قسمت:قسمت اول پیشرفت و آبادانی و گل و بلبل و بهشت برّین!( اخبار داخلی!) قسمت دوم هم اخبار حوادث و بلایای طبیعی و کشت و کشتار! ( اخبار خارجی!) من نمیدونم توی کشورهای دیگه هیچ پیشرفتی اتفاق نمیافته؟ چیز جدیدی ساخته نمیشه؟! یا توی ایران تصادفی و سیلی و گرونی نیست؟!
 6. 7 سال پیش
  همه ی رسانه های دنیا کم و بیش دروغ میگن..صدا وسیمای خودمون هم کم دروغ نمیگه!
 7. 7 سال پیش
  we have same in Canada
 8. 7 سال پیش
  بی بی سی بره بمیره کلا نکبته
 9. 7 سال پیش
  اصلا وقتی من این شبکه هارو میبینم ... از بس دروغ میگن اعصابم میریزه به هم یکیشم وی ا آ هست