آینده مسکن چه می شود؟؛ املاکتان را نفروشید؛ مستاجران به فکر باشند

7,337
احمدرضا براتی کارشناس مسکن در گفتگو با بخش چندرسانه‌ای بازار به شرح مشکلات موجود در بازار مسکن اعم از تورم، افزایش قیمت‌ها و برج‌سازی و شهرسازی‌های نامتعارف پرداخت.

reza0203

1 ماه پیش
میبینید، میشنوید؟ باز یک عده کوته فکر ترسوی نادان ایستاده اند و میگویند استیضاح روحانی الان فایده ای ندارد و صرفه زمانی ندارد!!!!!! آخه بیشعور مردم دارند یکی یکی خود کشی میکنند و نابود میشوند شما ها ایستاده اید و دزد را نگاه میکنید و هر چند دقیقه یک فریاد آی دزد سر میدهید و توی ذهنتان به این فکر میکنید که نکند دزد بیشرف یک چاقو داشته باشد اگر استیضاحش بکنیم شاید یه چاقویی هم بما بزند غافل از اینکه آن هم دارد با خیال راحت خانه و زندگی مردم را بار میزند و همه را نابود میکند بازهم بگویید صرفه زمانی ندارد استیضاح اگر بخواهید کار بکنید در عرض یکهفته میشود استیضاح کرد و یک دولت موقت جایگزین کرد باقیش دیگر حرف مفت و طفره رفتن است اینقدر بشینید و نگاه بکنید تا روحانی موفق بشود مردم را علیه نظام عصبانی و شورشی بکند و در آخر کلی هزینه و خسارت مالی و جانی وهزینه های سیاسی روی دست مردم و نظام برجا بزارد یکی بشنود ناله های مردم ضعیف بی تریبون را ۶٠ درصد مردم به زیر خط فلاکت رفته اند یکی بداد این مردم برسد

u_7124398

1 ماه پیش
خخخخ

u_7124398

1 ماه پیش
خخخخ

PES2021

1 ماه پیش
آقا ازما بپرسید

فان پلاس

1 ماه پیش
در ماجرای مسکن بدون شک کل حاکمیت باید پاسخگو باشد.بحث سوء تعبیر هم نیست.هم اکنون بسیاری از سازمانها و نهادهایی نیز که نباید در این حوزه باشند در حال نقش آفرینی و واسطه گری هستند. برای درست شدن اوضاع به یک ساختار بدون فساد نیاز است که شوربختانه هشتپای فساد کل مجموعه حاکمیت را در برگرفته است و با صحبت کردن هم هیچ چیز اصلاح پذیر نیست چرا که همه از بام تا شام مشغول صحبت کردند.

u_8794891

1 ماه پیش
اینده مسکن تا وقتی روحانی رییس جمهوره ....

حسن

1 ماه پیش
البته شما املاکیها که بیشتر به فکر خودتون هستید و هرگز خودتون رو شرمنده مستاجر مالک و مصرف کننده نمی دانید این فیلمها هم رو بازی نکنید .بنظرم حق الزحمه املاکیها درصدی نباید باشه و به میزان منطقه یک نرخ ثابت برای یک میزان متراژباشه تا املاکیها هوس نکنند نرخ رو با زدوبند با مالک ببرند بالا این همه املاکی برای چی جواز گرفتند چون یک پول باد آورده بدون زحمت میگیرند و خون مردم رو توی شیشه میکنند وقتی پورسانتی نباشه و نرخ ثابت باشه طرف براش فرقی نمی کنه قیمت چی باشه دوست داره تازه قیمت بیاد پایین که بتونه بیشتر خرید وفروش کنه توی مملکت ما همه چی برعکسه متاسفانه هیشکی هم بفکر نیست از دولتیا که خودشون املاکیین تا کسای دیگه آخرش از یه جا میزنه بیرون انوقته که باید خدا رحم کنه.

ali.khn

1 ماه پیش
مشکلاتی که در اثر سوء تدبیر دولت به وجود می آیند مشکلاتی مدیریتی به حساب می آیند نه حاکمیتی چرا که در غیر این صورت زحمت سایر افراد و سازمان هایی که در حال انجام وظیفه خود هستند نادیده گرفته میشود که این هم به دور از حق و حقیقت می باشد و هم به دور از انصاف. قطعا با داشتن توکل واقعی بر خدا (که از لازمه های آن می توان به تلاش کافی، صبر و شکیبایی و داشتن تخصص اشاره نمود) انشالله مشکلات به درستی سپری خواهند شد که هم در بین جوانان و هم در بین سایر افراد میتوان افرادی را یافت که به چنین صفات نیکی آراسته هستند و دست از تلاش برنداشته اند و برنخواهند داشت.
pixel