جهاد و شهادت

615
zion HUNTER 7 دنبال‌ کننده
615 بازدید
اشتراک گذاری

کلیپی حماسی از سخنرانی حسن عباسی

zion HUNTER 7 دنبال کننده

بهزاد

6 سال پیش
در ضمن شما نگران نباش کسی با حرف سخرانان جهاد نظامی نمیکنه ! مراجع و رهبری باید فتوا بدند که اونها میدونن کی این فتوا لازمه ! این استاد داره از تفکر جهاد دفاع میکنه ، فتوای جهاد نداده و نمیتونه بده !

بهزاد

6 سال پیش
خومون باید مملکتو بسازیم با مذاکره اونا آبنبات قیچی هم دستت نمیدن دلخوش باش !!! بفکر شما از جهاد محدوده به جنگ و خونریزیه !!!! اینجوری نیست!! جهاد علمی/جهاد اقتصادی/جهادفرهنگی تنها بخشی ازین ظرفیت هاست مهم تفکره که یه بخشش میشه جهاد نظامی که برای اقتدار لازمه !

بهزاد

6 سال پیش
با کی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! با یه مشت وحشی درنده ی آدمخوار ؟؟!!!!!!! پرونده اینا رو نخوندی؟؟!!!!!! اینا حرف میفهمن؟؟!!!!!!! اینا انسانیت و حقوق بشر سرشون میشه؟؟!!!! واقعاً سادگیم حدی داره !!!!!!! دستش برسه فکر کردی پیشینه ی تاریخی تو واسش مهمه؟؟!!!!! ایرانی و مسلمون و کرد و ترک و فارس و عرب و عجم تو نظر اینا یه معنی میدن !!!! برده !!!!!!! اینا به ملتها به چشم برده نگاه میکنن !!!! متاسفانه شما قدوقواره ی ایران و تشیع رو خیلی کوچیک میدونی که اونارو شیر فرض میکنی!!!! حرف تشیع هم این نیست که بی حساب عین اسگلا دوتا اسلحه برداریم بریزیو غرب رو بگیریم !!!! حرف اینه که این تفکر نباید از بین بره !!! ملتی که شهادت داشته باشه اسارت نداره !!! در برابر چنگ و دندون اگه چنگ و دندون نشون ندی طرف جرأت پیدا میکنه !!!! با این تفکرات گل و بلبلی شما عزت و اقتدار به دست نمیاد !!!! قرار هم نیست با پوتین بخوابیم !!!

بهزاد

6 سال پیش
بابک عزیز ما در برابر تمام حرف هامون مسئولیم !!! حتی شما دوست عزیز !!! با چه سندی میگی دنبال جهاد نبودن ؟؟!!!!!!!!! واقعا مطالعه کردی که میگی؟؟!!!!! اسامی گردانها و لشگرها چی بود؟؟؟!!!! وصیت نامه ی چند تا شهید رو خوندی ؟؟؟!!!! زندگینامه ی کدومارو خوندی؟؟!!!! شعارشون چیا بود؟؟؟؟!!!!!!!!!! شبای عملیات رزمنده ها چه کار میکردند؟؟؟!!!!!! من کی گفتم 100% هرکی تو جنگ بوده همه مسلمون و شیعه اثنی عشری بودن؟؟!!!!!! تفکر غالب این بوده !!! اکثریت با همین تفکر ایستادگی میکردن !!! حتی اگه قبلاً طرف تو کاباره و خونه فساد بوده ولی تو جنگ با یه تفکر دیگه ای میجنگیده !!! واقعاً مذاکرات رو هم دیدیم !!!!!!!!!!!!!! جالبه برچسب جهالت به این تفکر میزنی بعد به مذاکرات با حرامزداگان آنگلوساکسونی دلخوش کردی؟؟؟!!!!! طرف داره بهت فحش خوارو مادر میده و اصلاً مذاکره برابر رو قبول نداره بعد تو میگی بیا مذاکره کن !!!!

بابک

6 سال پیش
بهزاد عزیز ما در برابر تمام حرف هامون مسئولیم !!! آیا نشستن سر میز مذاکره باعث بهبود روابط نمیشه یا اینکه یک بلند گو دستمون بگیریم و فریاد جهاد بدیم ؟ من نمی گم از وطنم دفاع نمی کنم اما تا لحظه آخر صبر می کنم !!! نه اینکه حالت تهاجمی بگیرم و بخوام با گفتن کلم جهاد که بر گرفته قرآن عزیز هست دشمن رو تحریک کنم و بگم این ها همون مسلمانایی هستند که جنگ طلبند پس باید نابود بشند !!! بهزاد عزیز این ثابت شدست که تا زمانی که زبان هست نیازی به شمشیر نیست !!! مگر کسانی که 8 سال جنگیدند همشون مسلمون بودن و در تفکر جهاد بودن؟!! خیر برادر من .... اون ها با هر طرز تفکری از میهنشون دفاع کردند !!! اونها مگر به فکر جهاد جنگی بودند ؟ اون ها به فکر دفاع بودن نه به فکر تهاجم !!! این صحبت ها بوی تهاجمیست!! بوی چشم بسته به جنگ شیر رفتن میده برادر من !!! بهتر نیست با حرف تلاش کنیم همه چیز رو حل کنیم ؟جهالت نکنیم !

بهزاد

6 سال پیش
تفکر قرون وسطایی؟! جهاد و شهادت شده راه جهالت؟! همین تفکر از نظر شما قرون وسطایی و جاهلی نبوده که تا الان مرزهای وطن رو حفظ کرده؟! بازبان؟!!!بازبان می شود حل کرد؟! چیرو با زبان می شود حل کرد "بابک" جان ؟! وقتی دشمن تک تک سنگرای اعتقادی مونو داره فتح می کنه؟! وقتی ادبیات دشمن بدتر از هزارتا فحش ناموسیه؟! از هر 10 تا جملشون 9 تاش حمله به ایرانه. به مرزهای اعتقادیمونم که تاخت و تاز کردن. دیگه چه زبونی؟!! منتظری بیان زنگ در خونتونو بزنن بگن سلام اومدیم بجنگیم؟! واقعاً نمی دونم ماها چرا انقدر خیال تخت نشستیم. والله در قبال گفته ها و نوشته هامون مسئولیم. هر حرفی رو نباید بزنیم. در پیشگاه خدا جواب باید پس بدیم.
zion HUNTER دقیقا

بابک

6 سال پیش
آقای دکتر عباسی از طرز فکر های قرون وسطایی خود بیرون بیا و منطقی فکر کن ... امیدوارم راهی که میری راه جهالت نباشه .... وقتی با زبان می شود مشکلات را حل کرد چرا با تهاجم و خشونت .... هیچ کس موافق دفاع از وطن نیست اماااا در مرحله آخر !!!! دکتر عباسی به جاهلیت خودت افتخار کن !
zion HUNTER داداش با همین به اصطلاح جاهلیت که امثال من و شما داریم راست راست راه میریم در صورتی که اگه یه نگاه به دور و برت بندازی متوجه میشی تو چه منطقه ای داریم زندگی میکنیم این آسایش مجانی به دست نیومده

فولادی

6 سال پیش
به موجب بیانیه ای که توسط دفتر مطبوعاتی کاخ سفید صادر شده، دولت ایران در مذاکرات ژنو متعهد شده است که در طول شش ماه آینده - غنی سازی اورانیوم بالای پنج درصد را متوقف کند - ذخایر اورانیوم غنی شده بین پنج تا ٢٠ درصد را 'خنثی' کند - هیچ سانتریفیوژ جدیدی در تاسیسات اتمی خود وارد مدار نکند - نیمی از سانتریفیوژهای موجود در تاسیسات نطنز و سه چهارم سانتریفیوژهای موجود در تاسیسات فردو را غیر فعال کند - تولید سانتریفیوژهای جدید را به تعویض دستگاههای از کار افتاده محدود کند - به تعداد تاسیسات غنی سازی اورانیوم موجود نیافزاید - میزان ذخایر اورانیوم غنی سازی شده در حد ٣.٥ در صد را در طول شش ماه آینده افزایش ندهد، بدین ترتیب اورانیوم غنی شده بیشتر از ذخایر موجود باید به اکسید اورانیوم تبدیل شود - فعالیتها در تاسیسات اراک را معلق کند، چه در خصوص سوخت رآکتور و چه در خصوص انتقال آب سنگین - به مام
pixel