عربستان درک کرده که بحران یمن جز مذاکره با ایران راه حلی ندارد

1,507
کاوش مدیا 4.2 هزار دنبال‌ کننده
کارشناس اردنی فرانس 24:عربستان جنگی را شروع کرد که از آغاز بازنده آن بود/عربستان می‌داند این ایران است که سلاح و تکنولوژی در اختیار یمن می‌گذارد و چاره‌ای جز مذاکره با ایران ندارد!
کاوش مدیا 4.2 هزار دنبال کننده

نماز خوندن بعد از عرق ریختن میچسبه

1 ماه پیش
کاوش مدیا، دولت سعودی «درک نکرده» بلکه از صحبت های تحلیل گر مشخص بود که «مجبور شده» اون هم فقط به خاطر کوهستان های یمن، و نه به خاطر اینکه به حق و حقوق یمنی ها و قدرت سربازانشان ایمان اورده باشد. در واقع سعودی فقط بنده قدرت هست و قصد داره با کُرنِش یا حتی باج دادن(یا به نوعی حق السکوت) به ایران، مجوز جنایاتش در یمن را دریافت کنه. در جواب این پیشنهادات کثیف آنها، ما ابدا پشت یمن را خالی نخواهیم کرد، بلکه پشتیبانی را بیشتر کرده. و اگر مذاکراتی هم رخ دهد، از خلا ایجاد شده به واسطه ضعف ءال سعود جهت احیای حقیقت اسلام در شبه جزیره عرب استفاده خواهیم کرد. و نظر نهایی هم باشد با مسئولین عالیه ی نظام.

u_6362227

1 ماه پیش
صد رحمت به پرچم.یادم نمیره همین شبکه اوایل جنگ یمن میگفت عربستان برای آزادی مردم یمن میجنگه و قراره دولت رو به مردمش برگردونه و بهتره که ایران هم تو این موضوع دخالت نکنه وگرنه براش بد میشه.در طول این چندسال هم هیچوقت وحشیگری عربستان در یمن بازگو نشد و همیشه سعی شد که یمن مقصر و مهاجم جنگ جلوه داده بشه!!حالا که از پیروزی عربستان نا امید شدن ، مذاکره برای اتمام جنگ رو میخوان به نفع خودشون شروع کنن و بعد از اتمام جنگ هم احتمال زیاد قراره همه کاسه کوزه ها سر ایران بشکنه.مثلا:ایران حوثی ها رو کنترل میکرد.ایران آتش بیار معرکه بود.ایران باعث کشتار شد.ایران میخواست تسلط پیدا کنه و...
pixel