در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

بازنده انتخابات7اسفند94ازنظررسایی چه کسانی هستند؟

599
تذکر امروز در مجولس 94/12/10
مسابقه اعجوبه‌های ایرانی
بدل نباش خودتو نشون بده
شرکت در مسابقه
دیدگاه‌ها
 1. ?
  1 سال پیش
  نظر شورای نگهبان فصل الخطاب است و روی چشم ما اما این باعث نمی شود بنده این سوال را مطرح نکنم که چه شده شورای نگهبان صلاحیت جناب اقایان مطهری و رفسنجانی را که همه می دانند این دو هر از گاهی از خطوط قرمز نظام رد می شوند را احراز (!!) کرد (همچنین صلاحیت افراد مسئله دار دیگر را) اما صلاحیت جناب آقای رسایی که همه می بینند تلاشش درحفظ خطوط قرمز نظام است را تایید نکرد؟ سوالی است دیگر ... اما فقط سوال است ما مثل فتنه گران نیستیم که از مردم بخواهیم سطل های آشغال را در حمایت آنها آتش بزنند ,به اموال مردم اسیب بزنند... نظر شورای نگهبان روی چشم ما چون جایگزین ندارد.
 2. 1 سال پیش
  نیروهای انقلابی در هر مقامی که باشند، دست از خدمت به این ملت بر نمیدارند. این دوران پر از نگرانی هم میگذرد و آینده این کشور به دست مردم انقلابی رقم خواهد خورد، به امید اتصال به ظهور.
 3. 1 سال پیش
  آقای رسایی لطفا اعتراض خودتون رو نسبت به مزخرفات آقای قاضی پور اعلام کنید..الان همه دارن راجع به توهین ایشون نسبت به زنها حرف میزنند...من هنوز موندم چطور جنایت جنگیشون رو که بیشتر شبیه تخیل هست با افتخار تعریف کردند...بهشون بگید اینقدر خودشون رو به ولایت نچسبونند...ممنون
 4. زنده باد