ویدئویی عجیب از مدیر دولتی پس از آزادی باوثیقه میلیاردی

14,719

کلاسه ۴/۵ از پرونده #خود_رو | پرونده ۴: «خودرو» | مدیر گمرکی متهم در پرونده واردات خودرو، پس از بازداشت و آزادی موقت با وثیقه چند میلیاردی، در میان استقبال گرم و گل و شیرینی همکاران به میزکار خود برمیگردد! | ویدئوی اختصاصی #شهرداد از گمرک بندرلنگه | پخش اختصاصی از صفحه آپارات آوانت

آوانت
آوانت 1.8 هزار دنبال کننده
gamers_helper

gamers_helper

9 ماه پیش
عالی.. خدا بهتون توفیق کار بهتر و بیشتر بده.... و بهتون برکت زیاد بده
سلمان فارسی

سلمان فارسی

10 ماه پیش
تشکراز پشت کار عالیتون. متاسفانه با توجه به اتمام دوره ریاست رییس قوه قضاییه که کمتر۹ ماه دیگه از ریاست ایشون باقی مونده، انتظار چنین مواردی رو هم داشتم. از مبارزه با فساد تا موارد سیاسی و... . گویا تقدیر کسور به گذر این. دوره منحوس است تا در دور بعدی، انشالله با حضور افرادی کارآمد در بخش های مختلف کشور و نظام، مشکل حجامت نطام به سرانجام برسد. ولی واقعاً که خیلی وقیحانه جریان نفوذ و لیبرال دارند حرکت می کنند.تا جایی که کسی مثل حناچی که برادر و خواهرش عضو منافقین هستند را به شهرداری پایتخت می رسانند!!! تا چندسال پیش حتی کسی تصورش را هم نمی کرد که کار کشور به اینجا برسد... ولی قطعا این روز ها می گذرد و شرایط تغییر میکند. اندکی صبر سحر نزدیک است...
ع.ب.ا.س

ع.ب.ا.س

10 ماه پیش
همشون یک گوهن
یا امام حسین (ع )

یا امام حسین (ع )

10 ماه پیش
حروم لقمه های کثیف یه مشت دوزد
majeed.r

majeed.r

10 ماه پیش
لعنت بر چپاولگران بیت المال لیبرال.
Hadi523761

Hadi523761

10 ماه پیش
اینا با فساداشون باعث بدبختیه کلی جوون میشن باعث از دست رفتن کلی ارز میشن میرن یه شبم تو زندان نمیمونن ازاد میشن میان بازم فساد میکنن به ککشونم نمیگزه عب نداره اگه اسم این قوانین وای به حال این قوانین. قوانین اسلام مشخص به همچین ادمایی فرصت نفس کشیدن نمیده این قوانینی که توش همچین ادمی ازاد میشه در حالی که باید اعدام بشه این قانون اسلام نیست هیچ قانون انسانیت عدالتم نیست.
علی

علی

10 ماه پیش
ما ملت ایران از قوه مجریه مقننه و قضاییه ضعیف رنج می بریم و متاسفانه این هم به دلیل انتخاب نادرست و بد خود ماست. خدا لعنت کنه خائنین به کشور و مردم رو.
qrbny561

qrbny561

10 ماه پیش
در دولت بی تدبیر و نا امیدی بهتر از این نمیشه برادر رئیس جمهور برادر معاون رئیس جمهور همه دزدهای میلیاردی هستند کسی هم کاری با آینه ندارد.
vahid1439

vahid1439

10 ماه پیش
همشون با همند