در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

صحنه هایی از مراسم شیطان پرستی مقامات آمریکا

5,159
آلکس جونز مستند ساز و مجری یک استدیوی رادیویی در آستین (ایالت تگزاس ) با نفوذ از میان مامورین امنیّتی و مجهّز به یک دوربین مخفی به فیلم برداری از مراسمی می پردازد که همه ساله در مکانی تحت عنوان Bohemian Grove در سانفرانسیسکو و با حضور بسیاری از رهبران،مقامات و سرمایه داران ایالت متحده و دنیا برگزار می شود . وجود یک بت بزرگ سنگی با شمایل جغد(Moloch)، انجام مراسم شیطانی مرده سوزی(Cremation) و ادای قربانی(Sacrifice) و وجود یک کاهن با لباس مخصوص و .... که همگی که برگرفته از آیین های شیطانی تمدّن های باستانی
مسابقه اعجوبه‌های ایرانی
بدل نباش خودتو نشون بده
شرکت در مسابقه
دیدگاه‌ها
  1. 2 سال پیش
    بجای این کس شعرها اگر مردم دنبال چیزهای واقعی قدرتهای واقعی و کاربردی بودن، وضعشون خیلی بهتر بود. قدرت خارجیها در علم و خردورزی هست، نه در شیطان پرستی و این آیین ها و مراسم و نمادهای مضحک! اصلا شاید اینطور شایعات و تئوری های توطئه و نمایش و تشکیلات رو درست میکنن که بقیهء مردم و دنیا رو گمراه کنن و مشغول و علاف چیزهای بیهوده و خرافات کنن. بمب اتمی رو قدرت مغز انسان قدرت علم و فناوری مدرن درست کرد، نه یک مشت کسخل شیطان پرست.
  2. 2 سال پیش
    منکه اصلا به این چرت و پرت ها اهمیتی نمیدم. حالا یه مشت کسخل در دنیا شیطان رو میپرستن نمیپرستن چی گیرشون میاد از این کار نمیدونم، بهرحال برای من و شما فایده ای نداره چیزی ازش حاصل نمیشه. آدم باید دنبال چیزهای در دسترس خودش فرصتهای خودش چیزهای شدنی و معلوم و مشخص و کاربردی باشه در زندگی. مثلا من قدرتهای اصیل و درونی رو کشف کردم دنبال اونا رفتم و هستم، دنبال علم دنبال قدرت روحی روانی قدرت بدنی حتی، و ازش نتیجه کافی هم دیدم. درمورد بقیهء دنیا و عقاید و افکارشون هم تاجاییکه به من مربوط میشه و در دسترس و قابل بررسی و تحلیل هست کار دارم و نه بیشتر. وگرنه تئوریهای توطئه و فرضیات و حدسیات بی سر و ته و موضوع واسه علاف شدن زیاد هست در دنیا!