گفتگو با اردشیر احمدی | رادیو قرمز

152,401
مهدی شهیدی، نویسنده و صداپیشه ای جوان و خلاق است که پادکست رادیو قرمز را خلق کرده. قسمت چهارم گفتگو با اردشیر احمدی میزبان اوست. در این برنامه درباره چگونگی شکل گیری رادیو قرمز و تیپ سازی کاراکترها،فضای مجازی (منفی و مثبت)، شاخ های مجازی، محدودیتهای تلویزیون برای فعالیت، برنامه نود، عادل فردوسی پور، مشکلات اجتماعی و سیاسی گفتگو شد. نقش آفرینی ریا در گرفتن پست و مقام و سواستفاده بعضی نمایندگان مجلس و سوار شدن بر موج ریا، اخبار تلخی که سوژه رادیو قرمز میشوند، سلبریتی ها، ارزش جلوه دادن فقر و بدبختی،فیلترینگ و ... دیگر مباحث مطرح شده در این مصاحبه است.
ترتیب نمایش

احوالات شخصی

11 ماه پیش
گفتگوی خوبی بود، ولی اردشیر بعد از سانسور کراواتش محافظه کار تر شده...

HOW TO

1 سال پیش
کارش واقعا همیشه عالیه

وحیار

1 سال پیش
سلام و درود

u_6839174

1 سال پیش
اردشیر جان توی همین آپاراته مشنگ‌که تو کانال فعال داری توش هیچ اثری از مهدی شهیدی و رادیو قرمز توی کل آپارات نیست خنده داره بنظر‌خودت چرا؟

mani

1 سال پیش
ن

Shayan.mbi

1 سال پیش
ای انسان به پا خیز در برابر ستم طبقاتی ستم گروهی مقاومت کن اگر ستم پذیر شدی خود را ملامت کن در قران گناه ستم گر یکسان است با ستم پذیر

AZ.M

1 سال پیش
هیچ ویدیوئی اینجا آپلود نمیشه ، دیگه اینها رو هم که ویدیو میذارن هم قبول ندارم ، چه جوریاست ما نمیتونیم سیم قانیه هم پست کنیم شماها نورچشمیا فقط آره!!!!

فارسیتک

1 سال پیش
خاتمی امام جمعه موقت تهران: از تدبیرهای ستودنی در این حادثه قطع اینترنت و شبکه‌های خارجی بود. تقاضا دارم اینترنت را باز نکنید. اینترنت بومی را هر چه زودتر راه اندازی کنید. دیدید که به مردم جنایت یاد می دادند. (ایسنا)
نمایش بیشتر دیدگاه ها
سازهای ناکوک
%65
کارگردان: علی حضرتی مدت زمان: یک ساعت و 33 دقیقه
سازهای ناکوک
pixel