کتاب عقل پیامبر راستین - درآمد - قسمت اول

25,057
ایمان ملول 194 دنبال‌ کننده
25,057 بازدید
اشتراک گذاری
قسمتی از بخش درآمد، کتاب عقل پیامبر راستین نوشته مهندس غلامعلی ملول (فیلسوف ، صنعت گر و کار آفرین ، هنرمند و هنر دوست ، خیر و نیکو کاری خود ساخته) با تصویر و صدای نویسنده.
ایمان ملول 194 دنبال کننده

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ

4 روز پیش
مهندس جان . شما در کودکی سختی و فقر بسیار کشیده اید . ولی آیا این سختی را در یاد دارید ؟ که به کی توکل میکردین ؟ لطفا نظر محصول یک جمع رو کتاب نکنید . بله عقل زمانی به کار می آید وقتی که یک دعانویس با سحرو جادو میخواهد خانواده ای را بدبخت کند باید عقل به کار برد. حرف های شما کاملا حرف های دیکتاتور مانند هست یعنی بقیه را بی عقل میدانید ؟ یکی که مواد میکشه و ساقی مواد مخدر هست و جوانی را بدبخت میکند آیا عاقل هست ؟ یا جاهل ؟ ؟ ؟

harkatobarkat.com

2 هفته پیش
سلام همانجور که گفتید عقلی که پایبند هیچ مکتبی نیست و خود مکتب تعریف می کند ، صحبت ها یی که ضد و نقیض دارد.... مثل عرفان های نوظهور است ...

swderf

3 هفته پیش
خیلی خوب بود عزیزم دنبال شدی لطفا دنبال کن

سیامک 313

3 هفته پیش
سلام از روی نقد منصفانه می گویم. لحن صحبت شما کاملا ادبی است و توام با احساس که با عقل مناسبت کمی دارد. یعنی بیشتر تعاریف شما از عقل بر پایه احساس است. دوم عقل مد نظر شما بر مبنای نسبیت گرایی و عقل تجربه گرایی است. سوم مبنای عقل چیست؟ اپیتسمولوژی یا شناخت شناسی مشکل تمام مکاتب است. مبنای عقل شما فراتر از ماده نیست. اما عقل می تواند فراتر از ماده را بدون تجربه درک کند، زیرا مغز دستگاه ادراکی و روح حقیقت فرد است.روح توان عاقلانه اندیشیدن دارد اما ابزارش مغز است.

u_10466774

1 ماه پیش
سلام خواستم بدانم عقلی که انسان را متوجه خالق جهان نکند اساسأ چه نام دارد آیا واقعا عقل است

Mr.mahmoudi1

1 ماه پیش
اینم یه فرقه
pixel