در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

نکته جالب از شماره پرواز هواپیماهای 11 سپتامبر

3,043
نکته جالب از شماره پرواز هواپیماهای 11 سپتامبر که توسط آقای رائفی پور مطرح میشود
دیدگاه‌ها
 1. 5 سال پیش
  تا اونجاییکه من میدونم شماره پرواز هواپیمایی که با برج تجارت جهانی برخورد کرد 175 بوده .دوستان بهتره قبلا یه سرچی بفرمایند تا انقدر راحت سر کار تشریف نبرید . اینکه برنامه ریزی این واقعه کار صهیونیستها بوده دور از ذهن نیست ولی در این شماره پرواز جعلی به نظرم شیطنتی شده و بجای اینکه در تابع از دامنه به برد برسند ابتدا برد را تعیین کرده اند و دامنه را نتیجه گرفته اند.
  1. سلام عبارت Q33NY را در ویکی پدیا که یک سایت آمریکایی است سرچ کنید و یا در آرشیو مجله ی نییورک تایمز میتونید این رو ببینید.
 2. 6 سال پیش
  انسان هایی مثل استاد رائفی کم پیدا میشه ولی امثال جناب اقای محمدعطا تا دلت بخواد هست.از یه طرف میاد به مسلمونا فحاشی میکنه بعد از یه طرف میاد حرف از خدا و قران می زنه.بهش میگم اگه 11 سپتامبر کار مسلمونا بوده چرا دلیل قانع کننده ای نمیاری؟طفره رفت و چرت و پرت جوابمو داد.......بگذریم.دست شما هم درد نکنه علی اقا خیلی کلیپ باحالی بود.
  1. قابلی نداشت پهلوون
 3. 6 سال پیش
  man harfam ine ke ina chera bayad kari konan ke bad loo beran?
 4. 6 سال پیش
  دوستان همه برای محمد عطا دعا کنیم! طفلک وضعش خیلی خرابه
 5. 6 سال پیش
  سلام آقا محمدعطا.یا به قول خودتون محمدبابا. اولن تو خودت كی هستی كه از این استاد خوشت بیاد یا نیاد. ضمنا اگه با ادب بودی براش این همه فش نمی دادی.و در آخر تا زمانی كه به قول این آقا ما تو ایران عزیزمان جوانایی مثل تو را داشته باشیم كه نمی فهمن و نمی خان بفهمن و نخواهند فهمید كه دنیا چی به چی است . خیلی دردسر خواهیم كشید.
 6. 6 سال پیش
  خیلی جالب بود . من هم تا مطلب رو نصفه کاره گفت سریع رفتم امتحان کردم . قبل از این که اون نتیجه کار رو بگه خودم دیدم خیلی جالب بود .
 7. 6 سال پیش
  kheyliiiiiiiiiiiiiiii khoob faghat chera una bayad khodeshuno lo bedan???
  1. کسی اونا رو لو نداده اولین بار یک خبرنگار آمریکایی مجله ی تایم این رمز رو کشف کرد و بعد از اینکه اونو در وبلاگش گذاشت ناپدید شد یا بهتر بگم کشته شد...
 8. 6 سال پیش
  آقای محمد عطا خان. به چیه آمریكا باید حسودیش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! به فساد و قتل و غارت و بی رحمی و كشتار اانسانهاش؟؟؟؟؟!!!!! تو تصلاً قرآنو میشناسی؟؟؟؟؟!!!!! مسلمانی؟؟؟!!!!كدوم آمریكا؟؟؟؟!!!! اون كشور ططبل توخالی واسه امثال تو بزرگ و جذاب و بهشته. برو از اون پدرو مادر مسلمان عراقی و افغانستانی و بحرینی و یمنی ویتنامی و ژاپنی درباره خوشگلیای بهشتت بپرس!!!! ارزش نفرین كردن هم نداری كه نفرینت كنم. من 8 ساله در حوزه روانشناسی و دین و مذهب و فلسفه پژوهش میكنم. منطقی بحث كن. دهنتو باز نكن و هرچی میاد بریز بیرون.