آرمان+شهر82 : وزرا بعد از اسـتـعفاء کجا میرن؟!

11,504

#آرمان_پلاس_شهر قسمت 82 : وزرا بعـد از اسـتـعـفاء کجـا میرن؟! " «خاک بر سر مسئولی که از این همه جوون نمی تونه استفاده کنه ...»

آرمان تی وی
آرمان تی وی 4.3 هزار دنبال کننده
investment

investment

7 ماه پیش
معلوم نیست آخرش چی بشه
مهران

مهران

7 ماه پیش
مورد بعدی این هست که این بازخواست باید در تمامی ارکان نظام وجود داشته باشد! الان رئیس جمهور قبلی (یا قبلتر!) کلی تصمیم گیری های اشتباه داشته که باید مجلس از او بازخواست میکرده (که نکرده!) و همین تصمیم گیری های بدون کارشناسی باعث شده که امروز وضعیت اینچنین شود! (نه همه مشکلات ولی بی تاثیر هم نیست!) آیا کسی از او بازخواستی کرده!؟ خیر نفر بعدی هم که سره کار بیاید چون میدونه خبری از بازخواست نیست تصمیماتی میگیره که ممکنه اثراتش در سالهای بعد خودش را نشان دهد! وقتی اجرای عدالت تنها برای آفتابه دزد اجرا میشه انتظار نداشته باشید بقیه ارکان ریز و درشت احساس مسئولیت کنند و درست کار کنند! (بهترین فرد هم وارد این مجموعه بشه نتیجه ای جز این نخواهد داشت!!!)
مهران

مهران

7 ماه پیش
واقعا جای تاسف داره که مشکلات کلان رو انقدر کوچک و ناچیز و لحن طنز جلوه میدهید! این که یک نماینده یا وزیر کم کاری میکنه یا اصلا توی کارش وارد نیست و... هیچ جای شک و بحثی نیست! ولی سوال اصلی رو باید اینگونه پرسید که آیا این همه مشکلات ریز و درشت یک شبه به وجود آمده که از یک وزیر انتظار دارید یکشبه معجزه کنه و مشکلات رو حل کنه!!!؟ مشکل مسکن و اشتغال و... از قبل از انقلاب هم وجود داشته تا امروز (بدتر هم شده که بهتر نشده!) ولی چرا این سوال و انتظار رو از تمام وزرای قبلی که توی شرایط امروز دخیل بودند ندارید!؟ مورد بعدی این هست که مجلس روی چه حسابی به وزرای پیشنهادی رای اعتماد میدهند!؟ چرا کسی از نمایندگان مجلس نمیپرسند که شما(مخصوصا کسانی که رای اعتماد دادند) روی چه حسابی رای اعتماد دادید!؟ شما هم به خاطر وضعیت امروز باید بازخواست بشید! (ببینم سال بعد از روی شکم به کسی رای میدهند!؟)
hmirzahasan

hmirzahasan

7 ماه پیش
طرف کلی کم کاری کرده تازه سرشو بالا گرفته گفته و گفته نظراتم با شما متفاوته و استعفا داده... رسما به سنگ پای قزوین گفته زکی...