در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
بازاریابی دیجیتال (23 ویدیو)
23 / 22
مفهوم Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال

مفهوم Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال

998
حوزه موازی یا Parallel Scope در بازاریابی دیجیتال برای محصولات و خدمات مختلف از جمله محصول یا خدمتی که نوآورانه باشد قابل استفاده است. گاهی نمی خواهیم دیگران بدانند که چه محصولی را ارائه خواهیم کرد، گاهی، خود ایده مهم نیست، فقط رقبای جدی در همان حوزه وجود دارند. در این شرایط، برای عبور از اقیانوس قرمز و ورود به اقیانوس آبی، یکی از راهکارها، Parallel Scope (پارالل اسکوپ) است. کامنت فراموش نشود!
دیدگاه‌ها
 1. سپاس و تشکر
 2. خدا قوت ودستمریزاد- بسیار آموزنده وکاربردی
  1. متشکرم جناب سماعی. ممنون می شوم اگر آدرس یا Url ویدئو ها را برای دیگر دوستان و در گروه های تلگرامی هم به اشتراک بگذارید.
 3. 10 ماه پیش
  بسیار عالی و کاربردی. به نکته هایی اشاره کردید که میتونم بگم جای دیگه ای گفته نمیشه سپاس آقای طالبی
  1. ممنون از اینکه نظر می گذارید و بازخورد می دهید. ممنون می شوم اگر آدرس یا Url ویدئو ها را برای دیگر دوستان و در گروه های تلگرامی هم به اشتراک بگذارید.
 4. 10 ماه پیش
  متاسفانه ساعات وبینار در زمانی است که امکان حضور آنلاین رو ندارم ولی سپاس از اینکه وبینارها رو در آپارات منتشر می کنید. واقعا دست مریزاد
  1. بله. وبینار ها را در ساعاتی برگزار می کنم که خودم وقت آزاد داشته باشم. اما تا آنجا که بتوانم ویدئوی آنها را در کانال آپارات برای استفاده همه قرار می دهم.
 5. 10 ماه پیش
  مثل همیشه عالی ممنونم
  1. ممنون گه بازخورد می دهید و خوشحالم که مفید بوده. ممنون می شوم اگر آدرس یا Url ویدئو ها را برای دیگر دوستان و در گروه های تلگرامی هم به اشتراک بگذارید.
 6. 10 ماه پیش
  سلام اقای طالبی عالی بود ولی اگر قسمت پرسش و پاسخ رو حذف می کردیید بنظرم بهتر و مفید تر و خالص تر می شد
  1. سلام. البته حق با شما است اما وبینار، جذابیت و اهمیتش در این است که حاضرین بتوانند سوال ها را بپرسند و اگر در توان باشد، به آنها پاسخ داده شود. البته سعی می کنم در وبینار های بعدی پرسش و پاسخ ها را بگذارم آخر وبینار تا عزیزانی که علاقه ای به پرسش و پاسخ
 7. 10 ماه پیش
  سلام خدمت آقای طالبی، ممنون بخاطر این وبینار عالی.
  1. خوشحالم که مورد توجه بوده. ممنون می شوم لینک این ویدئو را منتشر فرمایید.