احسان پایه-بوی عطرت

2,962
alone boy 12 دنبال‌ کننده
2,962 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

حتما به ما سر بزنید و عضو بشید http://m4you90.us/forum/

alone boy 12 دنبال کننده

mahsaaam

5 سال پیش
قشنگه

Dorrin

7 سال پیش
عالى بوووووووووووووووووووووووووووووووووود همین جورى بخونیش هااااااا
alone boy همینطوری که گفتی خوندمش:)) ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووون که سر زدی

فرزانه(ملکهء آپارات)اومد

7 سال پیش
خیلی آهنگش توپ بود بااجازت بردمش تو مورد علاقه هام
alone boy قابلتو نداشت

عشق علیه السلام

7 سال پیش
انا لله و انا الیه راجعون/ از خدا آمدیم و بسوی خدا می رویم چه بخواهیم و چه نخواهیم حالا باید ببینیم با رو سپیدی در محضر خدا حاظر میشیم یا خدا نکرده با رو سیاهی .انشاءالله که همگی با رو سپیدی با لبی خندان با دلی مطمئن در نزد خدای مهربون باشیم!!!
alone boy ایشالا

عشق علیه السلام

7 سال پیش
تو حدیث هست که شفاعت ما مخصوص شیعیان ماست. در ضمن بهشت خوبه ولی بهشت آفرین که خدای عزیز باشه بهتره قشنگ تره پس چه بهتر که اعمالمون برای رسیدن و ملاقات با خدا باشه نه برای رسیدن به بهشت.به من بگو ببینم کسی که بهشت رو آفریده زیباتره خواستنی تره یا بهشت!!!
alone boy خب 100000%کسی که درستش میکنه ولی من نه بهش میخام نه جهنم خدا برمون گردونه همون جایی که ازش اومدم....قبل از تولد....وای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

عشق علیه السلام

7 سال پیش
هیچ می دونی که نا امیدی بدترین گناه است از هر گناهی که فکر کنی نا امیدی بدتر از اونه ما فقط یکبار در این دنیای فانی زندگی می کنیم پس چه بهتر که همون طوری باشیم که خدای رحمان خدای رحیم خدای مهربون و لطیف از ما می خواد هروقت ماهی را از آب بگیری تازه است چقدر خوب که انسان همه ی هم و غمش فقط خدا باشه نه چیزه دیگر.
alone boy باریکلا خوشم اومد ازت....اونطرف دست منم بگیر ببر تو بهشت

عشق علیه السلام

7 سال پیش
میان عاشق و معشوق هیچ حایل نیست / تو خود حجاب خودی (( ابوالفضل)) از میان برخیز. با چه سرمایه ای می خوای بری اون دنیا با پول با منیت و خودیت این ها هیچ کدام تو اون دنیای باقی و دائمی برات سودی ندارد جز عشق به خدا عشق به امامان و همه خوبان!!!
alone boy چقد شبیه اخوند مسجدمون که هیچوقت درست حرفاشو نشنیدم صحبت میکنی...هههه...من از اوناشم که نه اینطرف درست زندگی کردم نه اونطرف چیزی گیرم میاد...دو سر باخت بوده برای من زندگی

عشق علیه السلام

7 سال پیش
ابوالفضل اگر عاشق نیستی عشق را از آقا ابوالفضل یاد بگیر که به خاطر امام حسین به خاطر خدا همه ی هستیش رو داد!!!! مثلا اسمت ابوالفضل. پس چرا ذره ای از عشق ابوالفضل درت نمی بینم!!!
alone boy چون عشقای الان همه کشک و دوغه...پول نداشته باشی حتی خودتم از خودت بدت میاد چه برسه بقیه...اگه منظورت عشق به امام هاست من نمیتونم بگم عاشقشونم ولی ازشون بدم هم نمیاد...من پیرو افکار خودمم...چون خودم عقل دارم
pixel