در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
مستند قهرمانان پوشالی (26 ویدیو)
26 / 22
مستند قهرمانان پوشالی - قسمت بیستم - هری پاتر بخش آخر

مستند قهرمانان پوشالی - قسمت بیستم - هری پاتر بخش آخر

7,449
این قسمت هفتمین قسمتی است که از مستند قهرمانان پوشالی به مجموعه ی هری پاتر اختصاص داده ایم و آخرین بخش آن میباشد. این قسمت بسیار مهم است زیرا در آن در مورد آثار بعدی خانوم جی کی رولینگ هم توضیحاتی ارایه میشود و از روی تریلر فیلم برخی از راز ها برایتان فاش خواهد شد. اینبار شیاطین جن با آخرین فتنه ی خود بازگشته اند و از طریق تخیل و شهوت با انسان در زمین فساد و زنا میکنند و خواهند کرد... ادامه دارد..
دیدگاه‌ها
 1. 10 ماه پیش
  یکی سوال کردہ راجب ھمین ھرا پاتر لطفا ھرچه سریع تر جواب بدین به این آدرس سوال رو از رو کامنت خونده جواب شان رو بدید۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔ممنون،،،،،،،،،، slash) v (slash) ujd6f www.aparat.com) یا ھمین قسمت مستند قھرمانان پوشالی رو در کانال بنده ببینید در کامنتاش است سوال۔۔۔۔۔۔۔
  1. به نظرات ایشان پاسخ داده شد لطفا در قسمت پاسخ نظرات آنها عبارتی ارسال کنید تا در بخش اطلاعیه های حساب آپاراتشان مطلع شوند که به نظراتشان پاسخ داده شده است. یا حق
 2. min
  10 ماه پیش
  درسال2018قرارهری پاتروفزرنده نفرین شده اکران بشه!! اگه این فیلم رووقتی اکران شدوشماهم قصدکردین ودیدین مراقب باشین که پیام های ناخودآگاهش برروی ذهن شماتاثیرنگزاره
 3. و سلام دوباره، در گلستان آمده است:« که در چنین مواقعی که با چنین افراد جاهلی طرف هستیم، جواب ندادن به آنها برایشان بهترین پاسخ است» پس کانال محترم ارتش ظهور نیازی نیست با پاسخ دادن به یک مشت انسان یک دنده و نادان وقت با ارزشتون رو هدر بدید اینها ظاهراً کاری به جز ماخلفت با شما ندارند و اصلاً سر عقل نمی آیند پس به نظر من به حال خود رهایشان کنید (چون اگر عقل داشتند با این همه سند و مدرک باز هم به مخالفت با شما نمی پرداختند) حتی خود من هم پیش از این یکی از طرفداران سری هری پاتر بودم ولی دلایل شما مرا قانع کرد که دیگر هرگز به این مجموعه فیلم نزدیک نشوم. دستتان درد نکند و خسته نباشید
 4. کانال ارتش ظهور سلام، اگه حرف ء را در کیبورد بنویسید و بعد بدون فاصله یک حرف دیگز بنویسید به این شکل در می آید مسئله (چون نوشته آن به شکل «مساله» از نظر ادبیات غلط است)
 5. جناب Max Halfclutch! شما بی نهایت یک دنده هستید و واقعیت را پس می زنید
 6. باز در جواب به «Max Halfclutch»: گفته اند که «تو دیگر طعنه باده بر ما مزن..........» شما مگه خودت با عقلانیت صحبت می کنی که به ما توصیه استفاده از عقل رو میدی!
 7. در جواب «Max Halfclutch»: تُهی مغز!
 8. 11 ماه پیش
  ب هر حال هر کس ی اعتقادات و مافیایی برای منطق هاش داره.
 9. 11 ماه پیش
  من اعتقاد ندارم ب حقایق غیر منطقی
  1. اگر به وضعیت جهان و جامعه نگاه کنید میفهمید غیر منطقی نیست
 10. 11 ماه پیش
  هوم... باید بگی دلایل خرافاتی... من سوادم رو بال نمیبرم چون ب هیچ عنوان ب خرافات اعتقاد ندارم. اوناییم ک دارن ب نظرم اشتب میکنن.
  1. اینها خرافات نیست حقایق است