آتش زدن پرچم آمریکا توسط مردم آمریکا

151
بعد از جنایات آمریکا در جنگ با ویتنام و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در ایالات متحده، کنگره آمریکا اقدام به تصویب قانونی در ممنوعیت آتش زدن پرچم این کشور کرد اما بعد ها دیوان عالی این قانون را مغایر قانون اساسی آمریکا دانست و آن را لغو کرد. پس در نتیجه باید گفت: حضرات روشنفکر نما برای احترام به قانون اساسی ایالات متحده آمریکا هم شده مخالف آن اظهار نظر نکنند و به آزادی بیان با قرائت امریکایی احترام بگذارند!!

⁦⁦♡⁩لیصا لاورا⁦♡ *فالو=فالو* {♪Aida♪}

3 ماه پیش
قاسم لاور من بفهم میراکلس شیطان پرستی نیس اینو به خودت بفهمون باشه
قاسم لاورمن (آنتی صهیونیسم) من نمی تونم چشممو به روی حقیقت ببندم. شرمنده.

جنگ اراده ها

4 ماه پیش
هی خر خودت چند سالته به من میگی بچه آجی مانلی التماست می کنم برگرد دو ساله.

✝...JUNGKOOK...✝

4 ماه پیش
بیا یه کاری بکنیم ما دیگه اسمامونو عوض میکنیم و کاری به شماها نداریم شماهام دیگه کاری به بی تی اس نداشته باشین اوکی ؟؟؟؟ ( اعلام صلح با جنگ و دعوا هیچی درست نمیشه )
قاسم لاورمن (آنتی صهیونیسم) من از اولشم با شماها کاری نداشتم. ما خیلی ساله که داریم با جبهه صهیونیسم مبارزه میکنیم.با کلیپ های سیاسی، روشنگرانه، شیطان پرستی و ... . وقتی خودتون میاین خودتون رو پیشمرگ اونا میکنین طبیعتأ گلوله های ما بهتون میخوره. اسم پروفایلتونم پشیزی برام اهمیت نداره

✝...JUNGKOOK...✝

4 ماه پیش
هی جوجه با بزرگ ترت درست حرف بزن و دهنتو ببند تا به گا ندادمت پس شاتاب
قاسم لاورمن (آنتی صهیونیسم) زشته، این طرز حرف زدن مناسب یه خانم محترم نیست.

جنگ اراده ها

4 ماه پیش
هی خر تپه پایین بلند اصطبل بوی مدفوع گاو گوسفند میاد حالم بد شد.

✝...JUNGKOOK...✝

4 ماه پیش
گردن من نمیشکنه حیوون من پوست کفت ترز چیزیم که فکر شو مکنی اصلا مگه الاغام فک میکنن ؟؟؟ ما ضد گلوله ایم همتونو با یه شلیک میتونیم بکشیم
قاسم لاورمن (آنتی صهیونیسم) چقدر غلط املایی داری؟ مشخصه داشتی با حرص مینوشتی و دستات می لرزیده خخخخخخ...بد زدم تو پوزت :))))

✝...JUNGKOOK...✝

4 ماه پیش
باید این کارو با پرچم ایران هم بکنم
pixel