سلامت تصفیه آب تهران

2,824

آزمایش سلامت آب تهران توسط کارشناسان شرکت آب

لولو
لولو 1 دنبال کننده
کانال ریحانه 09125815310

کانال ریحانه 09125815310

5 سال پیش
واقعیت این است كه وجود املاح در آب امری طبیعی می باشد و یك آب كاملا خالص وبدون املاح سمی می باشد . نكته دیگر اینكه اگر شما این آزمایش را با آب های معدنی تجاری نیز انجام دهید نتایج مشابهی خواهید گرفت و دلیل سالم نبودن آب نمی باشد در آب املاح زیادی وجود دارد از جمله آهن و عناصر دیگر كه كه تاكید میكنم وجود آن لازم و ضروری می باشد ارزش یك آب سالم به املاح محلول در آن است . حال این سوال پیش می آید كه هدف این فرد از نمایش این ویدیو چیست : تنها بازاریابی و فروش دستگاههای تصفیه آب كه تنها باعث كم شدن املاح (سمی شدن آب ) می باشد . لازم است مجددا تاكید نمایم كه مینرالها(عناصر محلول در آب) نقش بسزایی در سلامت جنین در دوران بارداری ایفا می كنند و خرید دستگاهایی جهت كاهش مواد معدنی محلول در آب نه تنها باعث سلامت خانواده نمی شود بلكه خودتان باعث به خطر انداختن سلامت خامواده می شوید
سینا

سینا

7 سال پیش
عزیز جان این چیزی که شما گفتی در رابطه با مواد شیمیایی هست که برای سریع کردن انجام واکنش و همچنین بهبود واکنش از مواد کاتالیزور استفاده میشه - ولی من میخوام بدونم این دستگاه کاتالیزور چیه و چرا باعث میشه اب به این شکل در بیاد ؟
سینا

سینا

7 سال پیش
سلام - این دستگاه کاتالیزور دقیقا چی کار میکنه که اب اینجوری میشه ؟ میشه توضیح بدی
لولو
لولو کاتالیزور دستگاهی است که سرعت واکنش شیمیایی را افزایش می دهد. کاتالیزور در ابتدا با مواد اولیه تشکیل پیوند می دهد و آنها را به محصول تبدیل می کند. سپس محصول از سطح کاتالیزور جدا می شود و مواد واکنش نکرده برای ادامه واکنش روی سطح کاتالیزور باقی می مانند.