داغترین‌ها: #فاطمیه

خرد جنسی34/جامعه ی ما چطوری جنسی شد؟/دکتر سید کمیل حسینی.

41,428
خرد جنسی 4 هزار دنبال‌ کننده
مجموعه ی خرد جنسی. فصل دوم توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از: یاسر عرب. قسمت سی و چهارم. ارائه ی دکتر سید کمیل حسینی با موضوع انقلاب جنسی غرب و تبعات آن در زیست جنسی ایرانیان همچنین تبیین روش تربیت جنسی آرمانا.
خرد جنسی 4 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش

liansel2

11 ماه پیش
آقا همه اینطوری نبودنااااااا! من قهرمان بچگیم چیهیرو بود و هنوزم برام خیلی اهمیت داره و عمیقا باهاش همذات پنداری دارم...!

Light

1 سال پیش
مورد دهم: آقای حسینی می فرمایند که آمار تجاوز جنسی در غرب فوق العاده بالاست ! وقتی میگیم غرب فقط آمریکا شاملش نیست و اروپا رو هم در نظر می گیریم منتهی ایشون بعد میاد غرب رو به آمریکا محدود می کنه و به آمارهای سایت آر ای آی ان ان اشاره می کنه و اصلا هم به این اشاره نمی کنند که اون سایت مربوط به یک سازمان مردم نهاد آمریکایی هستش که در زمینه پیشگیری از تجاوز و اقدامات کمکی پس از تجاوزات به مردم آمریکا خدمت رسانی می کند و آمارهای ذکر شده در اون سایت ها همگی از منابع معتبر دیگر هستند. ایشون تجاوزات جنسی رو در دو دسته تجاوزات کامل و در معرض تجاوز قرار گرفتن عنوان می کنه ولی این رو نمیگه که حالت دوم یعنی در معرض تجاوز قرار گرفتن فقط به معنی قرار گرفتن در موقعیتی که مجرم سعی کنه تجاوز کنه نیست بلکه حتی تهدید زبانی قربانی به تجاوز هم یکی از مصادیق در معرض تجاوز قرار گرفتن هست و درآمار ها ثبت شده و جرم به حساب می آید.

Light

1 سال پیش
مورد اول: روانشناسانی که روی زبان و رابطه ی گفتار با روان تحقیق می کنند؛ معتقدند که کلماتی که افراد در جملات زیاد تکرار می کنند میتونن شخصیت افراد رو به خوبی نشون بدن. حالا شما دقت کردید که ایشون چند بار کلمه "این حرفا" رو بطور ناخودآگاه تکرار کردند ؟! سوال اینجاست که کسی که دائم این لغت رو به شکل عصبی و ناخودآگاه تکرار می کنه چه شخصیتی داره ؟ مثلا بنظر من میتونه آدم کلی گویی باشه ! جالب اینجاست که آقای عرب بعضا افرادی رو میارن که حتی روی مهارت های گفتاری خودشون کار نکردند !

Light

1 سال پیش
مورد هفتم: آقای حسینی اطلاعاتشون در رابطه با عمل تغییر جنسیت بسیار پایین هستش و اطلاع ندارند که امروزه ترنس هایی که تغییر جنسیت میدن هم میتونن ارگاسم جنسی رو تجربه کنند.

Light

1 سال پیش
مورد پنجم: آقای حسینی مدعی میشه که کسانی که پرورش اندام کار می کنند و از هورمون های استروئیدی استفاده می کنند امکان رابطه جنسی ندارند! باید از ایشون پرسید که آیا ایشون آمار دقیقی در این رابطه دارند که اینقدر مطمئن هستند که 100 درصد این افراد امکان رابطه ی جنسی ندارند ؟

Light

1 سال پیش
مورد دوم: آقای حسینی انقلاب جنسی رو بطور عمده ناشی از سرمایه داری در غرب و آمریکا میدونن ! سوال اینجاست که آیا میشه اینقدر تک فاکتوری به یک قضیه نگاه کرد و بعد در قسمتی دیگه غرب رو به نگاه تک فاکتوری متهم کرد؟! این فرافکنی نیست ؟

Light

1 سال پیش
مورد یازدهم: آقای حسینی 60 درصد تجاوزاتی که توسط آشنایان در آمریکا اتفاق می افتد را ناشی از روابط دیتینگ می دانند و منبع شان هم همون سایت آرای آی ان ان هستش! اما درهمون سایت، این آمارهشتاد درصدی رو به چهاردسته تقسیم می کنه که 2.5 درصد اون خویشاوندان غیرهمسر،6 درصد توسط آشنایانی که قربانی به یاد نیاورده، 33 درصد توسط پارتنر فعلی یا سابق و39 درصد تجاوزاتی بوده که توسط Acquaintances انجام شده. حال در تعاریف حقوقی آمریکا تجاوز توسط Acquaintances به معنی تجاوزات صورت گرفته با استفاده از دارو (جهت گیج یا بیهوش کردن قربانی) و یا تجاوز گروهی است. از اونجا که تجاوزات با دارو اکثرا در حاشیه ی روابط Dating صورت میگیره، اصطلاحا بهش date rape میگن و همینه که آقای حسینی به اشتباه فکر کردن که 60 درصد تجاوزاتی که توسط آشنایان انجام میشه در رابطه های dating هست. در حالیکه مقدار عددی آمار 39 درصد هست که به دو بخش تقسیم میشه: یک بخشش شامل تجاوزات جنسی گروهی توسط آشنایان است و بخش دیگرش تجاوزات جنسی ای است که در حاشیه رابطه های Dating و با اعمال داروهای خواب آور یا الکل صورت میگیره.

Light

1 سال پیش
مورد هشتم: آقای حسینی مدعی میشن که دلیل ازدواج نکردن خیلی از جوانان مسئولیت پذیر نبودن شان هست ! انگار که در شیوه فکری ایشان خیلی از کسانی که زندگی مجردی را انتخاب می کنند مشکل مسئولیت ناپذیری دارند و امکان ندارد که خیلی هایی باشند که مسئولیت پذیر باشند ولی ازدواج نکنند ! ظاهرا در دید ایشان مسئولیت پذیری تک شاخصه ای است و فقط با ازدواج سنجیده می شود !!

Light

1 سال پیش
مورد چهارم: آقای حسینی مدعی میشن که تعداد فیلم های صنعت پورن از تعداد فیلم های هالیوود بیشتره و دلیلش رو هم تقاضای بالا برای این فیلم ها میدونن ! اینم خودش یک نگاه تک بعدی و تک فاکتوریه ! آیا میشه کل فیلم های پورنی که در دنیا تولید میشه رو با تعداد فیلم های یک شرکت از یک کشور مقایسه کرد؟! آیا صنعت پورن فقط مختص فیلم هایی هست که در شرکت های خاص تولید می شوند و یا به دلیل سادگی پیاده سازی، حتی افراد عادی هم میتونن اونها رو ایجاد کنند ؟! آیا اساسا ایجاد فیلم های مبتذل پیچیدگی ای مشابه فیلم های سینمایی هالیوود دارد و می توان آنها را از لحاظ کمی و کیفی با هم مقایسه کرد ؟ همچنین ایشون مدعی میشن که گردش مالی صنعت پورن از درآمد گوگل بیشتره ! سوال اینجاست که آیا اصلا آمار دقیق در این زمینه وجود داره؟ آیا اصلا میشه چنین آماری بدست آورد که بعد مدعی شد که چرخش مالی این صنعت از درآمد 100 میلیارد دلاری سالانه گوگل بالاتر هست ؟

Light

1 سال پیش
سلام. بنده به موارد زیادی از صحبت های آقای حسینی در این ویدئو نقد دارم و اونها رو در ادامه عرض می کنم: مورد اول: روانشناسانی که روی زبان و رابطه ی گفتار با روان تحقیق می کنند؛ معتقدند که کلماتی که افراد در جملات زیاد تکرار می کنند میتونن شخصیت افراد رو به خوبی نشون بدن. حالا شما دقت کردید که ایشون چند بار کلمه "این حرفا" رو بطور ناخودآگاه تکرار کردند ؟! سوال اینجاست که کسی که دائم این لغت رو به شکل عصبی و ناخودآگاه تکرار می کنه چه شخصیتی داره ؟ مثلا بنظر من میتونه آدم کلی گویی باشه ! جالب اینجاست که آقای عرب بعضا افرادی رو میارن که حتی روی مهارت های گفتاری خودشون کار نکردند !
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel