خرد جنسی34/جامعه ی ما چطوری جنسی شد؟/دکتر سید کمیل حسینی.

39,023
خرد جنسی
خرد جنسی 3.2 هزاردنبال‌ کننده

مجموعه ی خرد جنسی. فصل دوم توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از: یاسر عرب. قسمت سی و چهارم. ارائه ی دکتر سید کمیل حسینی با موضوع انقلاب جنسی غرب و تبعات آن در زیست جنسی ایرانیان همچنین تبیین روش تربیت جنسی آرمانا.

خرد جنسی
خرد جنسی 3.2 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش
Light

Light

3 روز پیش
مورد یازدهم: آقای حسینی 60 درصد تجاوزاتی که توسط آشنایان در آمریکا اتفاق می افتد را ناشی از روابط دیتینگ می دانند و منبع شان هم همون سایت آرای آی ان ان هستش! اما درهمون سایت، این آمارهشتاد درصدی رو به چهاردسته تقسیم می کنه که 2.5 درصد اون خویشاوندان غیرهمسر،6 درصد توسط آشنایانی که قربانی به یاد نیاورده، 33 درصد توسط پارتنر فعلی یا سابق و39 درصد تجاوزاتی بوده که توسط Acquaintances انجام شده. حال در تعاریف حقوقی آمریکا تجاوز توسط Acquaintances به معنی تجاوزات صورت گرفته با استفاده از دارو (جهت گیج یا بیهوش کردن قربانی) و یا تجاوز گروهی است. از اونجا که تجاوزات با دارو اکثرا در حاشیه ی روابط Dating صورت میگیره، اصطلاحا بهش date rape میگن و همینه که آقای حسینی به اشتباه فکر کردن که 60 درصد تجاوزاتی که توسط آشنایان انجام میشه در رابطه های dating هست. در حالیکه مقدار عددی آمار 39 درصد هست که به دو بخش تقسیم میشه: یک بخشش شامل تجاوزات جنسی گروهی توسط آشنایان است و بخش دیگرش تجاوزات جنسی ای است که در حاشیه رابطه های Dating و با اعمال داروهای خواب آور یا الکل صورت میگیره.
Light

Light

3 روز پیش
مورد هشتم: آقای حسینی مدعی میشن که دلیل ازدواج نکردن خیلی از جوانان مسئولیت پذیر نبودن شان هست ! انگار که در شیوه فکری ایشان خیلی از کسانی که زندگی مجردی را انتخاب می کنند مشکل مسئولیت ناپذیری دارند و امکان ندارد که خیلی هایی باشند که مسئولیت پذیر باشند ولی ازدواج نکنند ! ظاهرا در دید ایشان مسئولیت پذیری تک شاخصه ای است و فقط با ازدواج سنجیده می شود !!
Light

Light

3 روز پیش
مورد چهارم: آقای حسینی مدعی میشن که تعداد فیلم های صنعت پورن از تعداد فیلم های هالیوود بیشتره و دلیلش رو هم تقاضای بالا برای این فیلم ها میدونن ! اینم خودش یک نگاه تک بعدی و تک فاکتوریه ! آیا میشه کل فیلم های پورنی که در دنیا تولید میشه رو با تعداد فیلم های یک شرکت از یک کشور مقایسه کرد؟! آیا صنعت پورن فقط مختص فیلم هایی هست که در شرکت های خاص تولید می شوند و یا به دلیل سادگی پیاده سازی، حتی افراد عادی هم میتونن اونها رو ایجاد کنند ؟! آیا اساسا ایجاد فیلم های مبتذل پیچیدگی ای مشابه فیلم های سینمایی هالیوود دارد و می توان آنها را از لحاظ کمی و کیفی با هم مقایسه کرد ؟ همچنین ایشون مدعی میشن که گردش مالی صنعت پورن از درآمد گوگل بیشتره ! سوال اینجاست که آیا اصلا آمار دقیق در این زمینه وجود داره؟ آیا اصلا میشه چنین آماری بدست آورد که بعد مدعی شد که چرخش مالی این صنعت از درآمد 100 میلیارد دلاری سالانه گوگل بالاتر هست ؟
Light

Light

3 روز پیش
سلام. بنده به موارد زیادی از صحبت های آقای حسینی در این ویدئو نقد دارم و اونها رو در ادامه عرض می کنم: مورد اول: روانشناسانی که روی زبان و رابطه ی گفتار با روان تحقیق می کنند؛ معتقدند که کلماتی که افراد در جملات زیاد تکرار می کنند میتونن شخصیت افراد رو به خوبی نشون بدن. حالا شما دقت کردید که ایشون چند بار کلمه "این حرفا" رو بطور ناخودآگاه تکرار کردند ؟! سوال اینجاست که کسی که دائم این لغت رو به شکل عصبی و ناخودآگاه تکرار می کنه چه شخصیتی داره ؟ مثلا بنظر من میتونه آدم کلی گویی باشه ! جالب اینجاست که آقای عرب بعضا افرادی رو میارن که حتی روی مهارت های گفتاری خودشون کار نکردند !
Light

Light

3 روز پیش
سلام جناب عرب. من تا بحال دو بار نظرم رو ارسال کردم که منتشر نشده. از اونجا که طولانی بوده احتمال میدم به همین دلیل ارسال نشده باشه و به همین خاطر این دفعه توی چند پیام جداگانه میفرستمش. انشاء الله که ایندفعه منتشر شه.
دانیال

دانیال

2 هفته پیش
تغییر دادن ذهن این آدما مثل این می مونه که به شما بخوان القا کنن که یه زنی ، زن می شی ؟ تغییر می کنی ؟ این راه ها رو روانشناس ها سال ها پیش رفتن و جواب نمی ده .ترنس ها زن یا مرد کامل هستن چون می تونن جنس مقابلشون رو جذب کنن حتی وقتی تو جسم اشتباه گیر کردن .
دانیال

دانیال

2 هفته پیش
وقتی بعضی حرفای کارشناس تون غیر علمیه باید نظرات مخالف رو منتشر کنید تا کسی که این ویدیو رو می بینه دیدگاه غلطی پیدا نکنه
دانیال

دانیال

2 هفته پیش
هرمافرودیت به معنای دوجنسه اصطلاحی که در مورد حیوانات به کار می ره به این مفهوم که سلول های جنسی نر و ماده به صورت کامل در بدن اون حیوان وجود داره و موجب تولید مثل میشه در انسان چنین چیزی وجود نداره اون افراد بینا جنس هستن که سیستم تناسلی ناقص از هر دو جنس رو دارن و در اثر نوترکیبی کروموزوم هاشون به طور کامل xy یا xxنیست. افرادی که سندروم کلین فیلتر دارن xxy یا xyy هستن و اصلا متفاوت هستن با بینا جنس ها
دانیال

دانیال

2 هفته پیش
آدم ها از ۲-۳ سالگی هویت جنسیتیشون رو تشخیص می دن و می دونن دختر هستن یا پسر خیلی قبل تر از این که متوجه شرایط اجتماع بشن .این ایده که جنسیت به تربیت و اجتماع بستگی داره سال هاست رد شده.و اینکه ترنس ها مشکل فیزیکی ندارن دلیل بر این نیست که درد نمی کشن شما اصل وجود یه انسان رو جسمش می بینی و از نظر شما درد باید وجه ی فیزیکی داشته باشه برای همین نمی تونی این افراد رو درک کنی
دانیال

دانیال

3 هفته پیش
این که خویشتنداری امکان پذیر نیست رو اصلا نمی فهمم .ما هم مردیم و داریم تو این جامعه زندگی می کنیم . این که نمی تونن خویشتنداری کنن مربوط به خودشونه. نگاهشون به زن ها به چشم یه انسان نیست ، درکی از احترام گذاشتن به ادما ندارن چشمشون رو کنترل نمی کنن و افکارشون رو هم کنترل نمی کنن معلومه که آرامش رو از خودشون می گیرن. وقتی زن ها رو یه انسان هایی ببینی مثل خودت که اشتراکات زیادی با هم دارید وقتی نگاه و فکر هم خطا بره آدم از خودش خجالت می کشه که به چه حقی یه آدم رو مثل یه تیکه گوشت می بینه و شان یه انسان رو پایین می یاره. مشکل از خودمونه که اصلا به کارهامون فکر نمی کنیم. این مفاهیم رو باید پدر و مادر با رفتارها و حرف هاشون به بچه ها یاد بدن که بیشتر اوقات این اتفاق رخ نمی ده.
نمایش بیشتر دیدگاه ها

استریم بازی Get Even با امین

warriora
1 13.9 هزار بازدید کل

*** دنبال کنید مرسی ***