نقد فیلم شبی که ماه کامل شد ( بخش دوم) _ نقد فارسی

831
در این ویدئو به نقد و بررسی فیلم شبی که ماه کامل شد ، ساخته ی نرگس آبیار پرداخته میشود . این ویدئو شامل بخش دوم نقد است .
نقد فارسی 129 دنبال کننده

امیر صوفی

1 سال پیش
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . به عنوان کار اول برنامه مفید و قابل قبولی بود . جایگاه دوربین مناسب و محاوره ای که بین دو منتقد شکل گرفته بسیار خوب بود. فقط چند نکته: ۱-بهتر است مجری برنامه هم در نقد شریک باشد ، هر چند کم و قلیل. ۲- اگر در میان نقد، تکه های کوچکی از موضوعات دیگر به عنوان یک فرجه برای بیننده در نظر گرفته شود میتواند هم باعث شوق بیننده برای دیدن ادامه نقد شود و هم خستگی احتمالی را از بین ببرد ، مثلا میتوان تکه های چند دقیقه ای از فیلمهای در حال اکران، جدول فروش ، موضوعات داغ سینما در هفته ای که گذشت و … را قرار داد.و 3-اگر در بین نقد ویدیوهایی از فیلم مورد نقد هم قرار داده شود بسیار باعث پویایی و شیوایی برنامه میشود. در کل به عنوان تجربه اول بسیار مورد پسند بود و واقعا خوشحالم که سایت نقد فارسی هم صاحب یک برنامه تصویری شد. به امید موفقیت روزافزون.

امیر صوفی

1 سال پیش
و موضوعی دیگر که فراموش کردم! اگر در بین نقد ویدیوهایی از فیلم مورد نقد هم قرار داده شود بسیار باعث پویایی و شیوایی برنامه میشود.

امیر صوفی

1 سال پیش
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . به عنوان کار اول برنامه مفید و قابل قبولی بود . جایگاه دوربین مناسب و محاوره ای که بین دو منتقد شکل گرفته بسیار خوب بود. فقط چند نکته: 1-بهتر است مجری برنامه هم در نقد شریک باشد ، هر چند کم و قلیل. 2- اگر در میان نقد، تکه های کوچکی از موضوعات دیگر به عنوان یک فرجه برای بیننده در نظر گرفته شود میتواند هم باعث شوق بیننده برای دیدن ادامه نقد شود و هم خستگی احتمالی را از بین ببر ، مثلا میتوان تکه های چند دقیقه ای از فیلمهای در حال اکران، جدول فروش ، موضوعات داغ سینما در هفته ای که گذشت و ... را قرار داد. در کل به عنوان تجربه اول بسیار مورد پسند بود و واقعا خوشحالم که سایت نقد فارسی هم صاحب یک برنامه تصویری شد. به امید موفقیت روزافزون.
pixel